Bir Aşk Çarpıntısı

Bir Aşk Çarpıntısı Marie Force

Kitap 6.7/10 ·  6 Oy · 3 Yorum  ·  17 okunma  ·  4 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Bir Aşk Çarpıntısı
 • Alt Başlık:
  The McCarthys of Gansett Island Serisi 1
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • İSBN:
  9786053482574
 • Kitabın Türü:
 • Orijinal Adı:
  Maid For Love
 • Çeviri:
  Nilgün Birgül
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları

Kitap İstatistikleri

17 okur okudu. · 4 okur beğendi.
0 okur okuyor. · 1 okur yarım bıraktı.
3 yorum · 6 puanlama · 1 alıntı
0 haber · 5 fiyat · 879 gösterim
13 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

Hayata yön veren büyülü anlar vardır…
Gansett Adası'nda tek çocuğuyla yaşayan ve çevresi tarafından çirkin iftiralara maruz kalan dul bir kadının hayatı, bir trafik kazasıyla tamamen değişir. Bisikletiyle işine gitmek üzereyken bir arabanın kendisine çarpmasıyla çalışamayacak hale gelen Maddie, tahmin bile edemeyeceği gelişmelerle karşılaşır. Varlıklı ve tanınmış bir ailenin en büyük oğlu Mac, bir hapishane olarak gördüğü ve üniversite bahanesiyle ayrıldığı adaya ailevi bir meseleden dolayı geçici süreliğine dönüş yapar. Doğup büyüdüğü yere adımını attıktan dakikalar sonra yaşadığı bir olay, genç adamın adaya dair düşüncelerini tamamen değiştirir. Gansett Adası, farklı hayatlara sahip iki insana kimi zaman yürekleri burkan kimi zaman yüzleri gülümseten bir oyun hazırlığındadır…
"İnsana iyi gelen hikâyesi, merak uyandıran karakterleri ve duygusal dokunuşlarıyla doyumsuz bir okuma sunan Bir Aşk Çarpıntısı, okuru yazarın sonraki kitapları için heyecanlandırıyor."
Joyfully Reviewed
"Bir Aşk Çarpıntısı, insana ilham veren büyüleyici bir roman. Marie Force, yarattığı karakterleri ve hayranlık uyandıran kurgusuyla okurla arasında güçlü bir bağ kurmayı başarıyor."
Booklist Online
"Marie Force, Bir Aşk Çarpıntısı ile sizleri aşkın karşı konulmaz gücüne bir kez daha inandırıyor."
Carly Phillips
(Tanıtım Bülteninden)

Bir Aşk Çarpıntısı Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

1.

...odadan çıkmadan önce parmaklarını bebeğin saçları arasında gezdirdi. "Büyümek için acele etme ahbap. Söylendiği kadar iyi değil."

Bir Aşk Çarpıntısı, Marie Force (Sayfa 82)

Bir Aşk Çarpıntısı kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat
1 Kitapyurdu Novella Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  12.35
2 Pandora Novella Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  14.06
3 İdefix Novella Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  14.25
4 Kitapdenizi Novella Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  14.25
5 D&R Novella Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  14.49

Bir Aşk Çarpıntısı Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Hep aynı yazarları okuduğumu fark edip, yeni yazarlar okuma isteğimden dolayı siparişlerimde araya tek tük böyle kitaplar sıkıştırıveriyorum. Mesela Jill Shalvis kitaplarıyla tanışmam böyle olmuştur ve şimdi Türkçeye çevrilen kitaplarının takipçisi olmuşumdur.
Vaktiniz varsa eğlenerek okuyabileceğiniz bir kitap. Kurgu çok basit olsa da karakterleri klasik (fakir ama gururlu kız, zengin ama mütevazi genç olarak ve tabi kötü kaynana ve niyeti iyi ama itici baldızı unutmamak lazım) yer almakta kitapta.
Konusuna gelirsek; Maddie lisedeyken iftiraya uğramış ve bu iftira onun peşini bırakmamıştır. Mac ise adada yaşadığı hayatı bunaltıcı bularak anakaraya kaçmış orada kendine bir hayat kurmuştur. Yıllar sonra Mac panik atak geçirip adaya gelir eve bisiklete binen Maddie'ye çarpar (yayadır bu kaza esnasında). Maddie kötü yaralanır ve üstü başı yırtılır. Mac onun gözlerini (!) görünce vurulur ve kitap böylece devam eder. Spoiler vermedim. Ama vermek istedim de içimde kaldı.
Beklentimin altında kaldığını söylemeliyim. Aslında Novella Yayınları'nın kitaplarında hep böyle oluyor. Açıldığı zaman Arkadya gibi olacak sanmıştım ama henüz çıtanın çok altında kitaplar. Ya da tarzları bu. Devamını okur muyum serinin. Evet ama özellikle takip etmem. Elime geçerse.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 7 puan verdi.
2.

İçindeki yüksek romantizm, pamuk şekeri tadında okuyucuyu hemen etkisi altına alıyor ama bir o kadar da çabucak etkisini unutturan bir romandı. Hızlıca okunabilen eğlenceli bir konu..

Kitabı okudu, 10 üzerinden 8 puan verdi.
3.

Gençleri kitap okumaya Teşfik etmek için başlangıç olabilir. Klasik aşk kitabı basit ve akıcı. Duygularınve gelgitlerin neleri değiştirdiğine iyi bir örnek.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 2 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.