Kader
Puanın:--/10  

Kader Gece Evi Serisi 9. Kitap 

(Destined)

Karanlığın ruhu tarafından sınanan bir aşk, bu sınavı geçebilir mi? Tulsa Gece Evi, ışığın ve karanlığın güçlerinin çarpıştığı destansı bir savaşa sahne olur. Neferet'le çarpışmaya hazırlanan Zoey, savaşçı koruyucusu Stark'la birlikte ait olduğu yerde, evindedir. Kalona ile oğlunun arasındaki bağlar kopmuştur. Nyx'in bahşettiği insan soylu biçimi sayesinde Rephaim ve Stevie Rae sonunda bir araya gelebilmiştir; tabii Rephaim Tanrıça'nın yolunda ilerleyip babasının gölgesinden sakınabildiği sürece... Peki Zoey gerçekten güvende mi? Ve en önemlisi, kadere yazılmış olan değiştirilebilir mi?

Kitabı Paylaş:
Son Güncellenme: 03 Şubat, 13:50

Kader'i satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

Kayıtlı fiyat bilgisi bulunmamaktadır..

Yorumlar Yorum Yaz

  • sercan muhteşem bir kitap...serinin hareketlendiği heyecan yarattığı kitaplarından biri bence
    16 saat önce

P. C. Cast Hakkında

Kızı Kristin Cast ile en çok satanlardan Gece Evi Serisi yazarı ve New York Times'ın yardımcı yazarlarından biri olmakla beraber P.C Cast paranormal romen ve fantastik yazar dalında da ödül almış biridir.Sürekli istekli ve ilginç öğrencileri tarafından ilhamla..

Kristin Cast Hakkında

Kristen Cast (d. 4 Kasım, 1986) genç yetişkinler için olan Gece Evi serisinin ortak yazarıdır.[1] Serinin diğer yazarı annesi P. C. Cast'tır.[2] Kasım 2008'de Variety, yapımcı Michael Birnbaum ve Jeremiah S. Chechik'in Gece Evi serisinin sinema ha..
Geri Bildirim