Mucizeler Çağı

Mucizeler Çağı Karen Thompson Walker

Kitap 7.6/10 ·  8 Oy · 4 Yorum  ·  9 okunma  ·  4 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Mucizeler Çağı
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • İSBN:
  9786053432074
 • Kitabın Türü:
 • Orijinal Adı:
  The Age Of Miracles
 • Çeviri:
  Cem Demirkan
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları

Kitap İstatistikleri

9 okur okudu. · 4 okur beğendi.
1 okur okuyor. · 0 okur yarım bıraktı.
4 yorum · 8 puanlama · 4 alıntı
0 haber · 4 fiyat · 644 gösterim
6 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

California'da sıradan görünen bir cumartesi sabahında Julia ve ailesi, dünyanın dönüşünün yavaşlamaya başladığını öğrenir. Günler ve geceler gittikçe uzamakta, yerçekimi kuvveti değişmekte ve doğa yok olmaktadır. 11 yaşındaki Julia ve tüm insanları yepyeni bir dönem beklemektedir.

"Gerçekte ne kadar az şey bildiğimiz hâlâ beni hayrete düşürüyor… Belki de benim ve ailemin başına gelenlerin yavaşlamayla hiçbir ilgisi yoktu. Mümkündü ama zannetmiyordum. Hem de hiç."

"İşte hayal gücü budur. Karen Thompson Walker dehşet verici bir gelecek ile günümüzün zekice ve güçlü tasvirini bir kurguda başarıyla bir araya getirmiş."
-Amy Bloom -

"Karen Thompson fantastik bir düşünceyi işleyip onu çarpıcı
bir şekilde gerçekçi kılmayı başarmış."
-Karen Russell-
(Tanıtım Bülteninden)

Mucizeler Çağı kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat
1 Kitapdenizi Pegasus Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  14.25
2 Pandora Pegasus Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  16.00
3 Kitapyurdu Pegasus Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  17.50
4 İdefix Pegasus Yayınları ·  2014 ·  320 syf ·  18.75

Mucizeler Çağı Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Merhaba :) Mucizeler Çağı bize, halen birçok şekilde yok ettiğimiz, ekolojik dengeyi bozduğumuz dünyanın isyanını, bize 11 yaşında bir kız çocuğunun dilinden anlatıyor. Okurken bir yandan merak ettim, diğer yandan ya böyle şeyler yaşarsak hayatımızın ne kadar zor olacağını düşündüm. Aslına bakarsanız hepimizin okuyup, okutup daha fazla bilinçlenmemizin gerekliliğini çok güzel anlatmış..... Sevgiyle kalın :)))

Kitabı okudu, 10 üzerinden 7 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
2.

Uzayan günler ve bu günlerin insanlar ve diğer canlilar üzerine etkilerinden bahseden bir fantastik tür kitabı. Dünya'nin dönüş hızının, açıklanamayan bir sebep nedeniyle bir anda yavaslamasindan dolayi, gündüz ve gece süreleri uzamaya başlar.İnsanlar normal yaşamlarına devam edenler ve gün ışığına göre yaşayanlar olarak 2 kısma ayrılırlar.Hayvanlar hayatlarını kaybetmeye, bitkiler yok olmaya başlar. Yavaslamanin etkisi bunlarla kısıtlı değildir.Gün geçtikçe uzayan gece ve gunduzler hayatı daha zorlaştıracaktır. Biz de bu olayları Julia'nin ağzından okuyoruz.

Aslında kitap konu olarak farklıydı ve yalin bir anlatimi vardi fakat tek düze anlatim, olayların hiçbir yere gitmemesi, bir heyecan yakalayamam nedeniyle elimde süründü de süründü :( Çok sevemedim ne yazık ki.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 5 puan verdi.
3.

Konusu çok ilginç bir kitap.300 küsür sayfa olmasına rağmen yazı boyutu bir tık büyük.Bu yüzden kitap çok çabuk bitiyor.Konu çok farklı ve gerçekten güzel işlenmiş.İçerisinde küçük bir aşkın bulunması da kitaba güzellik katan etkenlerden birisi.Diğer fantastik kitaplarından konu bazlı olarak farklı olması nedeni ile okunması gereken kitaplardan birisi.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 9 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
4.

Hikayeyi 11 yaşında bir kız çocuğu anlatıyor. İlginç, mantıklı, akıcı. 'Bu da olmaz ama, aaaa!' dedirtecek bir şey yok kitapta. Yani olayları kabullenmemek mümkün değil. Kitap bitene kadarki ruh halimi özet geçeyim: Endişe :) Çok ilginç bir konusu var ama sanki konu boşa harcanmış gibi.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 7 puan verdi.