Paranoya

Paranoya Tami Hoag

Kitap 6.2/10 ·  11 Oy · 4 Yorum  ·  46 okunma  ·  4 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Paranoya
 • Alt Başlık:
  Kovac & Liska Serisi 2
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  2007
 • Sayfa Sayısı:
  518
 • İSBN:
  9944983983
 • Kitabın Türü:
 • Çeviri:
  Ender Nail
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Koridor

Kitap İstatistikleri

46 okur okudu. · 4 okur beğendi.
0 okur okuyor. · 3 okur yarım bıraktı.
4 yorum · 11 puanlama · 3 alıntı
0 haber · 0 fiyat · 741 gösterim
14 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

"Polisiyenin karliçesi, Tami Hoag." New York Post Üzgünüm. Aynada yazılı tek kelime buydu. Tam karşısında ise tavana asılmış bir polis. Bu bir intahar olabilir miydi? Ya da trajik bir sona dönüşen oyun? Ne olursa olsun bir cinayet değildi. En azından üstün güçlere göre. Ama eski kurt dedektif Sam Kovac ile onun espirili ve hırslı ortağı Nikki Liska aynı kanaatte değildi. Birlikte genç polisi ölüme götüren nedenleri, onu kimin öldürmek isteyebileceğini öğrenmeye çalışarak, bir şüpheliden diğerine doğru giden uzun bir yolculuğa başlarlar. Ama gölgeleryalnızca şehrin elit tabakası üzerine değil, polis teşkilatının içlerine kadar uzanmaktadır. Birileri davanın mümkün olan en kısa şekilde, sonsuza dek kapanması için uğraşmaktadır. Ama ne Kovaç ne de Liska pes edecektir. Artık her ikisinin yaşamları da meslekleri de buna bağlıdır. Kovac ile Liska iki ay önce işlenen bir cinayetle yirmi yıl önce işlenen cinayet arasında katılın unutturmaya çalıştığı bağı kurmaya çalışırlar. Sırlar dökülmesin diye her şeyi yapabilecek katili avlama arzusuyla...

Paranoya Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

1.

Bu daracık geçitlere dalmaktan nefret ediyordu.Sarhoşlar,uyuşturucu müptelaları,evsizler,polisten saklanan hırsızlar için sığınak halini alan bu tür yerler kendisi için de tehlike doluydu.Ama diğer taraftan o da buradan geçmeyi polisten gizlenmek için tercih ediyordu.

Paranoya, Tami Hoag (Sayfa 303)
2.

İnsan çocuklarından uzun yaşamamalı, kalbi onlar tarafından kırılmadan bu dünyadan çekip gitmeli...

Paranoya, Tami Hoag (kita)
3.

"Pişmanlık zaman israfıdır. Günü yaşa. Belki de son günündür."

Paranoya, Tami Hoag

Paranoya kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

Henüz fiyat bilgisi eklenmedi.

Paranoya Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Aslında ismiyle pek de müsemma olmayan bir roman. İşlenen ve ustalıkla intihar süsü verilmiş cinayetlerin deneyimli bir dedektif tarafından izlenmesi ve araştırılması sonucu nihayete erdirilmesinin detaylı anlatımı.

Kitabı okudu, puan vermedi.
2.

Ben de konusunu okurken kopukluk hissettim ve bugün alacakken vaz geçtim. İyi ki vaz geçmişim o zaman

Kitabı okumadı, puan vermedi.
3.

Sanırm yanlış hatırlamıyorsam bu kitap 3. Tami Hoag, Kovak Liska serisinin ikinci kitabı. Yazarın iki kitabını beğenmiştim. Bu kitap ise farklı bir bakış açısı ile birlikte orta şeker bir kitap olmuş. Yazar, bu kitap da çok ayrıntıya girmiş. Yapılan yorumlara da katılmakla birlikte orta ve kitabın başlarında toplamda 100 sayfa kısaltılabilirdi. Sade ve akıcı bir anlamı var. Okurken sıkılmıyorsunuz. (En azından ben sıkılmadım.) Bu seriyi tamamlamak ve yazarın birkaç kitabını da okuma niyetimdeyim. Polisiye severseniz, farklı bir pencereden bakılacak bir kitap okumak ve istiyorsanız ve sabırlysanız tavsiye edebilecegim bir kitap. Fakat gizem tarzına düşük biriyseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 8 puan verdi.
4.

Aslında çok kötü bir roman değil ama ben zorlandım okurken. Uzadıkça uzadı, üstüne başka kitaplar bile okudum. Acaba şimdi ne olacak merakıyla çeviremedim sayfaları, hikayesine kapılıp gidemedim bir türlü, oysa çok sıradan da değildi, kendince bir farklılığı vardı bu kitabın. Ben şiddetle tavsiye etmiyorum ama sakın okumayın da demiyorum. Polisiye severler bir göz atabilir. ;)

Kitabı okudu, 10 üzerinden 4 puan verdi.