Proje: Ölümcül Virüs

Proje: Ölümcül Virüs Tess Gerritsen

Kitap 8.1/10 ·  40 Oy · 9 Yorum  ·  120 okunma  ·  34 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Proje: Ölümcül Virüs
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  340
 • İSBN:
  9786053482000
 • Kitabın Türü:
 • Orijinal Adı:
  Whistleblower
 • Çeviri:
  Özlem Gültekin
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Martı Kitabevi

Kitap İstatistikleri

120 okur okudu. · 34 okur beğendi.
0 okur okuyor. · 0 okur yarım bıraktı.
9 yorum · 40 puanlama · 1 alıntı
0 haber · 1 fiyat · 1.535 gösterim
75 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

Her şey aydınlanacak; hayatta kalmayı başarırsak...

Yağmurlu bir gecede yakın arkadaşıyla buluşmak üzere yola çıkan Cathy'nin yaşamı, aniden hayatına giren Victor'la tamamen değişir. Arabasıyla çarptığı bu adam, önemli bir biyokimyagerdir ve insanlığı tehdit eden tehlikeli bir bilgiye sahiptir.

Bir kaza sonucunda yolları kesişen bu ikiliyi çetin bir kaçış ve kovalamaca beklemektedir, çünkü onlar, derin devletin acımasız hedefine ulaşmasındaki en büyük engeldir... Cathy ve Victor'u zor zamanlar beklemektedir.

"Gerilim romanlarının usta ismi Tess Gerritsen, hikâyenin her satırını muhteşem bir dille işlemiş."
-Publishers Weekly-

"Tess Gerritsen hayranları, Proje: Ölümcül Virüs'te heyecan ve gerilimi birlikte yaşayacak, kendilerini soluksuz bir kovalamacanın tam ortasında bulacaklar."
-Booklist-

"Herkesin hemfikir olduğu nokta Tess Gerritsen'in gerilim türünde ustası olduğudur. Proje: Ölümcül Virüs de yazarın bu alandaki öncülüğünü kimseye kaptırmamakta kararlı olduğunu bir kez daha gösteriyor."
-The New York Times-
(Tanıtım Bülteninden)

Proje: Ölümcül Virüs kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat

Proje: Ölümcül Virüs Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Çok özgün bir konu ve karakter kadrosuna sahip olmasa da sıkılmadan okudum. Okurken sizi şaşırtacak detaylara sahip değil, keşke aksiyon biraz daha fazla olsaydı daha keyifli olurdu.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 6 puan verdi.
2.

Tess Geritsen'ın hangi kitabı sıkıcı olmuş ki . Kitap okumayı tekrar tekrar sevdiren bir roman :-)

Kitabı okudu, 10 üzerinden 10 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
3.

İşte Tess Gerrıtsen'in muhteşem romanlarından bir tanesi daha... Her ne kadar seri kitaplarıyla kıyaslanamasa da, Proje: Ölümcül Virüs kitabı sönük kalmış olsa da, akıcı bir üslupla kaleme alınmış bir romandı bana göre. İlk sayfalardan son sayfaya kadar kitabının temposunu düşürmemiş yine de yazar. Bu kitabıyla da yoğun bir şekilde okuyucuyu gerilim yumağının içine hapsediyor Tess Gerrıtsen. Kitaba başladığım an kendimi bile unuttuğum andı. Böyle sürükleyici bir gerilim romanı yazıp biz gerilim kitabı sevenlerle bu kitabı buluşturduğu için yazara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum ve ayrıca Martı Yayınına da teşekkür ederim böyle kaliteli bir romanın basımına vesile olduğu için.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 8 puan verdi.
4.

Her zaman olduğu gibi Tess Gerritsen tıbbi gerilimde bir numara olduğunu hissettirmiş. Rissoli&Isles serisi kadar olmasa da keyifle ve merakla okunuyor.Sıradışı konusu ile temposu hiç düşmeyen bir kitap. Tess Gerritsen yine kalemini konuşturmuş

Kitabı okudu, 10 üzerinden 8 puan verdi.
5.

"Spoiler İçerir"
Okurken beni kendisine çeken, sürükleyicilik bakımından üst düzey bir kitaptı. Baş karakterlerden biri olan Victor Holland, kendisini, arkadaşından devraldığı görevi tamamlama ve devletler arası savaşlarda kullanılabilecek biyolojik bir silahı etkisiz hale getirmeye, insanlığın bitmesini engellemeye adamıştır. Bu uğurda yoluna devam ederken karşısına çıkan ve ona yardım eden bir kadına aşık olur fakat bu tehlikeli yola onuda sürüklemek istemez. Ama artık çok geçtir çünkü artık o da kurban edilecekler listesinin başındadır. Holland ondan kurtulmak, bu tehlikelerden uzaklaştırmak için her ne kadar istemese de ufak yalanlar söyler. Tabi bu konuda ki hiçbir denemesinde başarılı olamaz. Holland paronayak bir hal almıştır, artık gözünün gördüğü herkesin düşmanı olabileceğini düşünmektedir. Özellikle FBI ve Polislerin...

Kitabı okudu, 10 üzerinden 9 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
6.

Tess'in den fazla romanını okumuş biri olarak son zamanlarda okuduğum "Ruhundaki Zehirle Yüzleş" e göre daha akıcı bir dille yazılmış ve kurgusu daha iyi buldum. Fakat çok çok iyi değil ne yazık ki. Boş zamanlarda ve vakit geçirmek için okunabilecek kitap türlerinden. Son zamanlarda sadece Rizzoli & Isles serisi hoşuma gitmeye başladı. Diğer kitapları çoğu zaman ortalama seviyede kalıyor. Bu kitabından da çok fazla şey beklemiyorum. Tess severlerin Rizzoli & Isles ile devam etmelerini tavsiye ederim.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 6 puan verdi.
7.

Tess Gerrıtsen in okuduğum kitaplarında içinde sürükleyiciliği en az olan kitaptı.Diğer okuduğum kitaplar kadar akılda kalıcı ve etkileyici gelmedi.

Kitabı okudu, puan vermedi.
8.

Yazarın şu ana kadar okuduğum kitapları içerisinde en basit, en boş, yazmış olmak için yazdığını düşündüğüm kitabı.Bence okumaya değmez.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 1 puan verdi.
9.

Aslında sürükleyici bir kitap. Fakat aksiyon az, çok fazla merak uyandırmıyor. Ama yine de okunabilir.Yazarın bir iki kitabını daha okumayı düşünüyorum. Tarz olarak güzel.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 7 puan verdi.