Sabah Uykum

Sabah Uykum Ahmet Batman

Kitap 6.8/10 ·  219 Oy · 24 Yorum  ·  1033 okunma  ·  157 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Sabah Uykum
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  224
 • İSBN:
  9786054771769
 • Kitabın Türü:
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları

Kitap İstatistikleri

1.033 okur okudu. · 157 okur beğendi.
10 okur okuyor. · 29 okur yarım bıraktı.
24 yorum · 219 puanlama · 86 alıntı
0 haber · 9 fiyat · 4.894 gösterim
146 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

Belki bir kitabın aynı sayfasında ağlamışızdır. İşte bu haberimiz olmadığı halde dünyanın en güzel karşılaşması olabilir. 

Ben anlam veremiyorum yani neden bittiğine değil madem bitecekti neden bu kadar hevesli başladık? Ben ikimizdeki bu hevese anlam veremiyorum. Ne oldu bize bilmiyorum ama iyi şeyler olmadığını çok iyi biliyorum. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öte gidemedik.
(Tanıtım Bülteninden)

Sabah Uykum Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

4.

Ben seni çok benimsemişim. Çok katmışım kendime farkında olmadan. Benimki hiç biz olmayan bir şeyi sahiplenmekmiş. Ben ne yaptığımı bilmeden, çok uçsuz bucaksız sevmişim seni.

Sabah Uykum, Ahmet Batman
Bütün Alıntıları Göster

Sabah Uykum kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat

Sabah Uykum Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Yazarımızın da dediği gibi " Hayat vedalardan ibaret. Başladığımız her şeyin bir sonu var. Fakat biz elimizdekiler ne olursa olsun değerini bilelim, sevelim , sahiplenelim. Çünkü bu dünyadaki en mutsuz insanlar elindekinin değerini bilmeyendir ". Kitap da kısaca bu gibi konulardan bahsedilmektedir .

Kitabı okudu, puan vermedi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
2.

Kitap popüler olduğu için bir göz atayım dedim fakat pek dayandığımı söyleyemem. Daha tam bir kitap bile olmayı becerememiş bir yazı zincirinden oluşan bu kitap nasıl olmuş da basılmış diye düşünmeye pek gerek yok. Ülkemiz kadınları romantizme aç olduğundan, içinde bir kaç tane anlamlı söz geçtiğinde hemen almayı düşünürler. Kitaba bakıp kıskanmayı belki de hayıflanmayı hatta kendi durumuna bakıp üzülmeyi ya da sevinmeyi aklından geçirmiş olabilirler. Fakat bu konuda kadınlarımızı suçlayamayız. Ülke olarak genelde erkeklerimiz daha çok baskıcı ve mantıklı düşünemeyen bireyler olduğu için bunu eşlerine yansıtabiliyorlar. Eşler de bu tür açlıklarını bu tip kitaplarda gidermeye çalışıyor. Çünkü kadının doğası gereği sevmeye, sevilmeye ihtiyacı var. Kendisi sevilmiyorsa bile bir başkasının sevilmesi bile onu mutlu edebilecek bir yapı bu.

Bunu çözümleyen bir kaç yazar, ticari amaçlı bu kitapları yazmaktadırlar ve kendileri de farkındadır yazdıkları kitabın gerçek düşüncelerini yansıtmadıklarını. Kitaba verilen puan ve beğenilme sayısı gerçekten haddinden fazla ki bu kadınlarımızdaki romantizm açlığının ne denli fazla olduğunun kanıtı.

Maalesef, bu konuda bir birey olarak yapabileceklerim çok değil.
Bence romantizm özgürlüktür. Siz özgür olur, romantizm kendi ayaklarınıza gelecektir. Böylece romantizm açlığını bastırmak için ticari amaçlı kitaplar okumanıza gerek kalmaz. Onun yerine bir Puslu Kıtalar Atlası okuyabilirsiniz ki şahanedir :)

Özgürlük ise kişiye göre değişir. Bana göre şu yazıyı yazdığım bilgisayar özgürlüğümü kısıtlayan bir etken olabilirken başkasına göre internet ortamı tamamen özgür bir alandır. Ve bana göre sevgili özgürlük kaynağıyken, başkasına göre hapishanedir.

Sağlıcakla kalın.

Kitabı okumadı, puan vermedi.
3.

Geçen gün yanlışlıkla elime geçen kitap(ımsı). Romantizmin dibine vurmak ve ergen irisi sevgilinizi etkilemek istiyorsanız tam size göre bir kitap. Okurken yanında filtre kahve içmeyeni dövüyorlar diye duymuştum, ben kahvesiz denedim henüz başıma bir şey gelmiş değil. Siz de ister kahveli ister kahvesiz bu kitabı okuyarak aşktan ve romantizm'den soğuyabilirsiniz. İyi oku(yama)malar.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 1 puan verdi.
4.

Kitapları yarım bırakmayı sevmem ve eğer bir kitabı yarım bırakmayı düşünüyorsam içim sızlar. Lakin bu kitapta ne içim sızladı ne de en ufak bir kararsızlık yaşadım. Soğuk Kahve'yi alırken çok beğeniliyor diye aynı anda Sabah Uykum'u da almıştım. Parama yazık diyorum şimdi de.
Siz siz olun, çok beğendiler diye aynı yazarın veyahuttan serinin birkaç kitabını hemencecik alayım demeyin. Sonu pişmanlık olmasa bile pişmanlıkla yüz yüze gelmeniz an meselesi olabiliyor.

Kitabı yarım bıraktı, puan vermedi.
5.

Kapak resmini beğendiğim için aldığım, sabırla okumaya çalıştığım halde başaramadığım bir derinliği olmayan ,sıradan ,gelip geçici bir kitap .

Kitabı okudu, 10 üzerinden 4 puan verdi.
6.

Bazı kitaplar vardır, zaman kaybettirir insana. Bu kitap da onlardan biri. Okunması gereken onca kitap varken beyninizi boş sözlerle doldurmak istiyorsanız okuyabilirsiniz.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 2 puan verdi.
7.

Bu Yaz Okudum. İçinde ki klasik bazı cümleler ve sözler insanın hoşuna gidiyor. okunamayacak derecede kötü bir kitap değil. okuduğuma pişman değilim.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 7 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
8.

15_ 18 yaşlara hitap eden ve okurken zevk alacakları bir kitap
Yazar ne demişti
hıımmm dur hatırlıyayım
sen benim en güzel sabah uykumsun

Kitabı okudu, 10 üzerinden 4 puan verdi.
9.

sabah uykum kadar sevdiğim kişiler var..

Kitabı okumayı düşünüyor, puan vermedi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
10.

Bi aralar herkezin elinde bu kitaptan her kez almış ve okuyor.Merakıma yenik düşerek aldım ve okudum kitap o kadar da güzel değil di bence ama hak yemeyelim beğendiğim sözlerde var dı içinde.Fakat yarısına kadar falan okuyabildim.Böyle kitaplar okumak yerine klasikleri okusanız daha da iyi olur.Hem dikkatinizi çektiyse eğer adam kitabın başında aşka inanmadığını dile getiriyor.Peki ayıptır söylemesi sen aşka inanmıyosan ayrılık kitabını nasıl yazabilirsin anlam veremedim doğrusu.E takdiri size kalmış beğenir ya da beğenmezsiniz....

Kitabı okudu, 10 üzerinden 3 puan verdi.
Bütün Yorumları Göster