Sözden Öze, Özden Söze İletişim Becerileri
Puanın:--/10  

Sözden Öze, Özden Söze İletişim Becerileri  

“İletişim ahlakı saygı, güven ve onura dayanan uyumu yakalamaktır.”

Günümüz dünyasındaki iletişim sorunlarına farklı bir bakış getiren bu eser, iletişimi baştan anlamlandırarak herkesin kavram dünyasının kendine has olduğunu anlatıyor.
Dinlemeyi farklı yönleriyle ele alarak bilime katkı sağlıyor. İyi bir iletişimin önce dinlemeyle başladığını anlatan eser, bunun nasıl yapılacağı konusunda çeşitli yollar gösteriyor.
Konuşmanın dinlemeden sonra geldiğini, kişinin konuşmasındaki amacı belirlemeyi ve kelime kalıplarının gücünü anlamlandırmanıza yardımcı oluyor.
Soruların da iletişimde çok önemli bir yeri olduğunu anlatan eser, soruların bağlantıları yönlendirdiğine dikkat çekiyor.
Her evde, her iş yeri ve ortamda iletişimin olması gereken tarzları ile ilgili becerileri öğretiyor. Yepyeni kapıları aralayacağınızı düşündüğümüz kitabın her ortamda bulunmasının ciddi yararlılıklar oluşturacağına inanıyoruz.

Kitabı Paylaş:
Son Güncellenme: 08 Nisan 2013

Sözden Öze, Özden Söze İletişi.. satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

Kayıtlı fiyat bilgisi bulunmamaktadır..

Yorumlar Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunmamaktadır..

Ramazan Varol Hakkında

Yazar, eğitmen ve danışmandır. NLP ve Hipnoz alanlarında uzmanlık eğitimleri vermekte ve her ikisini de çalışmalarında kullanmaktadır. International Neuro Linguistic Programming Trainers Association (Uluslar Arası NLP Eğitimleri Birliği) Üyesi ve ..
Geri Bildirim