Tanrı İle Buluşmak
Puanın:--/10  

Tanrı İle Buluşmak  

Sekiz yaşındaki Elif bir gece ağlayarak uyandı. Rüyasında hastalanmıştı ama annesi yanında yoktu. Elif birkaç gece sonra yine hıçkırıklarla uyandı. Yine benzer bir rüya gördü. Bir hafta sonra birlikte çıktıkları tatilde annesi öldü. 

Elif, o günden sonra uyanıkken yanında bulamadığı, ulaşamadığı annesiyle rüyaları aracılığıyla iletişim kurdu ve ölen annesinin bir gece konuğu oldu. Nurgün Erdinç'in yeni romanı olan "Tanrı ile Buluşmak", bir annenin çocuğuna duyduğu sevginin ne boyutlarda olabileceğini; çocuğun, sevgisi sayesinde ölen annesini nasıl yanı başında hissedebileceğini ve sevginin gücüyle nerelere ulaşılabileceğini anlatıyor. 

"Tann ile Buluşmak", yaşamı ve yaşamdan sonrasını farklı bir çerçeveden yorumlayarak insanların kafasındaki sorulara cevap arıyor Yorumlarına katılsanız da, katılmasanız da; cevaplarını doğru bulsanız da, bulmasanız da "Tanrı ile Buluşmak", mutlaka kendinizden bir şeyleri katacağınız ve mutlaka kendinizden bir şeyleri bulacağınız bir roman...

Kitabı Paylaş:
Son Güncellenme: 23 Nisan 2013

Tanrı İle Buluşmak'ı satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

Kayıtlı fiyat bilgisi bulunmamaktadır..

Yorumlar Yorum Yaz

Kayıtlı yorum bulunmamaktadır..

Nurgün Erdinç Hakkında

İstanbul’da doğan Nurgün Erdinç, üniversite yıllarında gazeteciliğe başladı. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu’nu bitirdi. On sekiz yıl boyunca Cumhuriyet Gazetesi&r..
Geri Bildirim