Fatih Murat Arsal (FMarsal) kalbimizi ilk olarak internetten yayınladığı e-kitaplarıyla feth etti. Hikayeleri o kadar etkileyiciydi ki okurları kitap çıkarmasını istedi ve Fmarsal okurlarını kırmayarak Seni Sevmek İstemedim, Nefretten Sonra ve Yalnız Gözlerin için adlı romanlarını kitaplaştırdı. Kitaplar o kadar başarılıydı ki ünü Türkiye sınırlarını geçti.... Türkiye Cumhuriyeti'nin artık yeni bir yazarı oldu...
 

Yazarı Paylaş:
Son Güncellenme: 02 Mayıs, 09:04

 Fatih Murat Arsal'ın Kitapları Kitap Ekle

Anlaşma
1. Anlaşma
Fatih Murat Arsal · Mayıs 2014 · 18 okunma
 8,6/10 · 5 Oy  · 4 yorum
Puanın:--/10  
Beni Bırakma
2. Beni Bırakma
Fatih Murat Arsal · Eylül 2013 · 21 okunma
 8,0/10 · 8 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Ismarlama Bebek
3. Ismarlama Bebek
Fatih Murat Arsal · Ağustos 2014 · 4 okunma
 7,0/10 · 1 Oy  · 1 yorum
Puanın:--/10
Nefretten Sonra
4. Nefretten Sonra
Fatih Murat Arsal · Temmuz 2013 · 25 okunma
 7,7/10 · 11 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Seni Sevmek İstemedim
5. Seni Sevmek İstemedim
Fatih Murat Arsal · Mayıs 2013 · 29 okunma
 8,2/10 · 13 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Şahane Gelin
6. Şahane Gelin
Fatih Murat Arsal · Kasım 2013 · 19 okunma
 7,3/10 · 11 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Yalnız Gözlerin İçin
7. Yalnız Gözlerin İçin
Fatih Murat Arsal · Şubat 2013 · 25 okunma
 8,8/10 · 11 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Yemin
8. Yemin
Fatih Murat Arsal · Ocak 2014 · 20 okunma
 7,1/10 · 9 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10
Zor Kadın
9. Zor Kadın
Fatih Murat Arsal · Mart 2014 · 16 okunma
 9,2/10 · 5 Oy  · 2 yorum
Puanın:--/10

 Yorumlar Yorum Yaz

 • gülay keskin Ellerinize, zihninize, emeğinize, o kocaman yüreğinize sağlık! Siz hep yazın.. Hep yazın ki iyi ve özel insanların varlığına olan inancımızı, değerlerimizi yitirmeyelim.. Siz hep yazın ki yanımızdakinin 'erkek' değil 'adam' olması gerektiğini anlayalım.. Siz hep yazın ki aile kavramının sadece kan bağıyla oluşmadığını unutmayalım.. Gerçek aşkın varlığına inanmamız, aşkı yüreğimizde hissetmemiz için yazın.. Umudumuzu yitirmememiz için yazın.. Olaylara gözlerimizle değil de yüreğimizle bakabilmemiz için yazın.. Hayatlarımızı değiştirmek için yazın..
  02 Mayıs, 10:42
 • Nilüfer Gül Aşk romanı deyince! Hiç tereddütsüz tek isim Fatih Murat Arsal. Çok güçlü bir kalem, muhteşem bir kurgu ve şahane bir anlatimla biraraya gelmiş, insanı kendi dunyasindan koparıp büyülü bir atmosfere sürükleyen,her kitabin sonunda keşke bitmeseydi dedirten usta yazar...Daha anlatilabilecek o kadar çok sey varki anlamak için sadece okumak gerekir. Eğer aşkin en yalın halini , nefret, intikam ve gururun aşk karsisinda çaresiz kalisini okumak istiyorsaniz şiddetle tavsiye edilir.Dikkat! BAĞIMLILIK YAPAR:) söylemedi demeyin:)
  02 Mayıs, 11:02
 • Dilek Yalçın Düş Bir gün bir sitede dolaşırken karşıma sürekli FMArsal kitapları çıkınca "Yazarı kim acaba, aaa aşk romanları yazıyor, yok artık hem de erkek yazar" diyerek tanıştığım Fatih Murat Arsal bana; dünyada hâlâ iyi insanların da olabileceğini, iyi yazmaktan öte iyi karakterli olmanın daha önemli olduğunu, en ufak bir kibir taşımadan herkese ağabey, arkadaş, dost olunabileceğini, bir gün bir yazarın çıkıp Türk aşk romanı yazarlarıyla ilgili bütün ön yargılarımı alt üst edebileceğini, hiç tanımadığım insanların da dost, arkadaş, kardeş olabileceklerini, sanal alemin o kadar da yalan alem olmadığını, gönüller bir olunca mesafelerin sadece teferruat olduğunu, kitapları ise; bir erkek yazarın da aşk romanı yazabileceğini, hem de çok daha güzelini yazabileceğini, çok isteyip de sonuna kadar mücadele edilirse imkansız diye bir şey olmadığını, en sert, kaba ve ulaşılmaz erkeğin bile zamanla değişip pamuk gibi olabileceğini, dostlar için gerekirse ölüme bile yürünebileceğini, bir kitabın bıkmadan usanmamadan diyalogları ezberleyecek kıvama gelene dek defalarca okunabileceğini ve hayali roman kahramanlarının gerçek olmasını isteyebileceğimi öğretti... Aşkı bir de erkeğin gözünden okumak istiyorsanız, okuyun derim pişman olmazsınız... Ama bağımlılık yapar o ayrı tabii...
  02 Mayıs, 11:43
 • selen akdoğan Kelimelerle anlatilmazki ! Hocam iyiki var olmaya devam edeceksiniz ve iyiki sizi tanimisim. Sizin sayenizde bir cok gönül dostu kazandim . Kitaplariniza zaten diyecek laf bulamiyorum sanirim konu 'Siz' olunca bizim dilimiz bağlaniyor.. Sadece şu kadarini söyleyim Bizi sizsiz birakmayin olur mu ?? Çünkü bağimlilik yaptiniz bizde hep böyle devam edin. Melekleriniz arkanizda ☺
  02 Mayıs, 13:14
 • kumral ada Büyülü bir kaleme sahip olan kitapları bağımlılık yapan bir yazar :) İçimizden biri aslında... Bizim yazarımız diyebilecek kadar okurlarına yakın, samimi, egosu, kibirli halleri hiç olmayan bir insan... Türkiye'de erkekler aşk kitabı mı yazarmış tabularını yıkan yazar... Kaleminden aşk dökülüyor, gerçek dostlukları gösteriyor...Ne yazsa okurum dediğim tek Türk yazar :) Siz hep yazın biz hep okuyalım :)
  02 Mayıs, 15:19
 • Irem Akgün Bütün kitaplarını severek okuduğum bir yazar.Her kitabını en az iki kere okumuşumdur. Çünkü o kitaplar okumaya doyulmaz. İyi ki tanımışım böyle harika bir yazarı. Eğer hala bu muhteşem kitapları okumayan varsa çok şey kaybediyordur.
  02 Mayıs, 18:02
 • Fatih Aydın Yazar , bu yorumları görse ben neymişim be der.Abartmanın da bir ölçüsü olmalı.
  02 Mayıs, 20:18
 • Anna Son dönemde okumaya başladığım bir türün en önemli yazarlarından olduğunu düşündüğüm Fatih Murat ARSAL; sıcak, duygusal, karşısındakini sahiplenen bizden karakterleri ile okurların gözünde yerli yazarları farklı bir noktaya taşımış, erkek yazarların da harika aşk romanları yazabileceğini kanıtlamış çok değerli bir kalemdir.
  Yazarlık hayatında kısa zamanda yakalamış olduğu başarının yazmayı istediği sürece devam etmesini dilerim.
  10 Haziran, 14:47
Geri Bildirim