2,0/10  (1 Oy) · 
3 okunma  · 
1 beğeni  · 
561 gösterim
Kim 500'den Güçlü Olabilir?

500'ün Sırlarını Bilen Adam.

Ben Mike Ford, geçen yıl Harvard Hukuk'tan mezun oldum ve Amerika'nın en güçlü lobi şirketi Davies Group için çalışıyorum. İşim dünyayı yöneten 500 kişiden "talep"te bulunmak. Neden tekliflerimiz her koşulda kabul ediliyor, patronum Henry Davies'in sırrı ne? Size yemin ederim, hiç öğrenmemeye razıydım. Zorunda bırakıldım.

Şimdi hayatımı geri istiyorum. Ama ruhunu şeytana satmışsan, geri almak için önce şeytanın fiyatını bulman gerekir.

Siyasi entrikalar, akıl oyunları ve nefes kesen aksiyonu olağanüstü bir şekilde bir araya getiren 500, tüm dünyada geniş yankı uyandırdı; toplam 20 dile çevrilen kitap, yakın zamanda büyük bütçeli bir prodüksiyon olarak beyaz perdeye aktarılacak.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786056260490
 • Çeviri:
  Giray Türkmen
 • Yayınevi:
  Domingo Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Gürkan / M. K. A. 
 21 Eyl 2015, Kitabı okudu, 7 günde

Aslında kitap alırken hepimizin bazı kriterleri vardır. Kimimiz kitabın kapağına bakar, kimisi yayın evine, kimisi yazara, kimisi tavsiye üzerine kimisi de benim gibi internetten kitap hakkında yorumlara bakarak kitap alır. Ben şimdiye kadar birkaç kitap dışında kitap yorumlarında yanılmadan kitap almıştım. Ta ki 500" kitabını okuyana kadar. Yorumları okuduktan sonra kitabı aldım fakat yorumlardaki gibi kitap hiç de iyi değil. Yazılmak için yazılmış gibi geldi bana. Olaylar bir şekilde ilerliyor ama çok da okunacak bir kitap değil. Şunu da anladım yorumlara fazla güvenmemek gerekiyor. Birden fazla kriter olması gerektiğini anladım.