Gül ve Avcı

Gül ve Avcı Asude

Kitap 8.1/10 ·  13 Oy · 2 Yorum  ·  30 okunma  ·  10 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Gül ve Avcı
 • Alt Başlık:
  Roman Dizisi
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • İSBN:
  9786055358457
 • Kitabın Türü:
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları

Sponsorlu Bağlantı Reklamları Kapat

Kitap İstatistikleri

30 okur okudu. · 10 okur beğendi.
0 okur okuyor. · 0 okur yarım bıraktı.
2 yorum · 13 puanlama · 2 alıntı
0 haber · 6 fiyat · 533 gösterim
7 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

Bir başkaldırıdır aşk... Önce isyancısını yıkar!

Bir Erkek...
Varlığı hem tehlikeli ve korkunç, hem de sonsuza değin güçlü ve korunaklı... Onun karşı konulmaz etkisine kapılan bir kadın sıcak bir gülüşüyle ısınabilir, mavi gözleriyle sonsuz bir denize açılabilir, siyah saçlarıyla zifiri bir geceye korkusuzca dalabilirdi. 

Ona yaklaşmak ise ateşe çırılçıplak yürümek demekti.

Bir Kadın...
Hem bir kraliçe kadar sarsılmaz, hem de titremeye hazır bir yaprak gibi ürkek ve utangaç... Bir erkeği masumiyetiyle prangasız tutsak edebilir, incindiğinde ise bütün dünyaya kafa tutabilirdi. Kalbi ve masumiyeti acımasızca ihlal edildiğinde artık onun için ateşe yürümek zamanı gelmişti. 

Kadın ateşten korkmuyordu, çünkü çoktan yanmıştı.

Evelyn Rosa Drummond, en değerli varlığı olan kalbini bu tehlikeli adama sunduğunda onun aşkına erişebileceğine inanmıştı. Oysa tüm varlığını emanet ettiği Harewood Dükü Julian Benedict Wharton tarafından bir fahişe olarak görülmek gibi korkunç bir yanılgının kurbanı olmuştu.

Ve talih, karşısına dayanılmaz bir intikam fırsatı çıkardı. Herkesin çekindiği bu tehditkâr ve gizemli adama yapılan cinayet suçlamasını ispatlayacaktı. Oysa Julian'ın en yakınına kadar sızmayı başardığında, kalbinin müthiş bir sınanmaya tabi tutulacağından habersizdi.

Gönlünü bir kez daha bu cazibeli adama kaptırmayacağına söz vermek ise gölgesine sığındığı bir yalandan öteye gidemeyecekti! 
(Tanıtım Bülteninden)

Gül ve Avcı Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

1.

"Ben Rosa, yani Gül, katil ise Avcı olacak" diye devam etti.
Desmond amca başını sallayarak "Gül ve Avcı" diye fısıldadı.
Kulağa güzel geliyordu!

Gül ve Avcı, Asude
2.

"Benden bir hata gibi bahsediyorsun," diyen Evelyn kocasına alınarak yanıt verdi.
Julian kararlı tavrını bozmadı. Kendinden emin bir sesle: "Sana dair tek hatam, seninle buraya geldiğin ilk günden evlenmemekti," dedi.
Evelyn'in gözleri parladı ancak kocası konuşmaya devam etti: "Sen benim en güçsüz yanımsın sevgilim, ancak en güçlü yanım da sensin! Söz konusu senken üstesinden gelemeyeceğim tek bir şey olmadığını biliyorum. Bana her şeyi, tüm delilikleri, tüm aptalca şeyleri, en cesur kahramanlıkları, dünyaya kafa tutmayı ya da onu hiçe saymayı... Kısaca her şeyi... Her şeyi, ancak sen yaptırabilirsin, Rosa!"

Gül ve Avcı, Asude

Gül ve Avcı kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat

Gül ve Avcı Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Yazarı internette keşfettim . bir kitabını okudum ve devamı geldi . Ama bu kitabı çok çok ayrı seviyorum . Yazarın konuları farklı . klasikleştirilmiş konularda yazan bir yazar değil . çok mu iyi ? belki değil ama kitapları okunmalı katagorisinde bulunmakta .

Kitabı okudu, 10 üzerinden 8 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
2.

Kitabin ilk sayfasini acipta 1830'larda gecen bir öykü oldugunu görünce, sikici bir kitap olmasindan süphe etmistim, acikcasida yanildim süphelerimde. Sürekli heyecani yukarida tutan ve bunun yani sira cok güzel bir askin en kötü olaylarla meydana gelebilecegini de anlatiyor... Büyük bir keyifle okudum kitabi ve herkesede tavsiye ederim

Kitabı okudu, 10 üzerinden 9 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.