Sıcak Ayaz

Sıcak Ayaz Serkan Özel

Kitap 8.0/10 ·  9 Oy · 2 Yorum  ·  46 okunma  ·  13 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Sıcak Ayaz
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  208
 • İSBN:
  9786054771721
 • Kitabın Türü:
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları

Kitap İstatistikleri

46 okur okudu. · 13 okur beğendi.
4 okur okuyor. · 0 okur yarım bıraktı.
2 yorum · 9 puanlama · 6 alıntı
0 haber · 0 fiyat · 915 gösterim
5 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Sponsorlu Bağlantı Reklamları Kapat

Kitap Hakkında Bilgi

Ben sana ölümün kıyısında yaşama tutunmuş bir hayattan geliyorum.

Sonbahar yağmurunda sensiz ıslanacaksam, kahvemin yanında kahvesini yudumlayan sen olmayacaksan, kabustan korkarak uyandığımda sana sarılamayacaksam, beraber hayal kurup birlikte yaşayamayacaksam, beni sevdiğini söylemenin ne anlamı var ki? Madem bunları seninle yapamayacağım, daha fazla varlığına alıştırmadan git. Hiç olmazsa acıların tat versin bana. Nasıl olsa ben sevmekten vazgeçmeyeceğim. Bir gün olur da bunları benimle yaşamak istersen, ölüme terk ettiğin yerdeyim. 
-Serkan Özel-
(Tanıtım Bülteninden)

Sıcak Ayaz Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

1.

İşte ben seni böyle sevdim. İşte şimdi seni sevdiğim için böyleyim. Artık seni unutmak gibi bir şansım da yok, unutamıyorum. Kimseyi de sevmiyorum. Çünkü biliyorum, kimi sevsem,seni terk ediyorum.

Sıcak Ayaz, Serkan Özel
2.

Sen bana sevmeyi unuturmanın dışında...
Baharında yalan söyleyebileceğini,hatta o baharda yalancı bir güneşle uyanmayı öğrettin.Daha doğmamış yarınların adını umut koymayı,günün doğmasına yakın o umutları unutmayı öğrettin.Sen bana ölüme iki kez inanmayı ama bir kez bile o ölüm denen eylemi gerçekleştirememeyi öğrettin.Sen bana,hayatın kıyısında gezinmeyi,hatta düşme korkusundan çok,birinin tutmayacağını bilme korkusuyla yaşamayı öğrettin.Sen bana her şeyi öğrettin de sevgilim,bir türlü senin yaptığın gibi nasıl unutulur onu öğretemedin.
Ya da bilmiyorum,belki de ben unutacak kadar az sevmeyi beceremedim...

Sıcak Ayaz, Serkan Özel
3.

İyi geceler sevgilim...
Bak yine yokluğunu ,koskocaman bir günü tamamladım sensiz.Şimdi uyuyorsun belki sen,başkalarıyla beraber yarın için planlarda yapmışsındır belki.Oysa benim için yeni başlıyor gece.Daha ağlayacağız gözlerimle gelmeyişine,geçmeyişine.Birkaç da hayal kurarım belki geleceğine dair.Hem az kaldı üçüncü paketi bitirmeme.Biliyorum çok kötü bir şey bu sigara,ama senin kadar değil sevgilim.O,yavaş yavaş öldürüyor,sense birden yaşa dedin bensiz.Yaşanacak ne kaldı ardında düşünmeden gittin...

Sıcak Ayaz, Serkan Özel
4.

Aşk katil ve suçlunun ayrı kişiler olması demektir. O, katildir; çünkü kendinde seni öldürmüştür. Sense suçlusundur. Onu kendinden bile çok sevmişsindir.

Sıcak Ayaz, Serkan Özel
5.

Bir insanı sevmek evin ortasında ateş yakmaya benzer. Tıpkı bedeninde yüreğini tutuşturmak gibi. Eğer yürekli ise gelir söndürür, şayet yüreksiz ise seni bile içeride unutur.

Sıcak Ayaz, Serkan Özel
Bütün Alıntıları Göster

Sıcak Ayaz kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

Henüz fiyat bilgisi eklenmedi.

Sıcak Ayaz Kitabı ile ilgili okur yorumları Yorum Ekle

1.

Çok güzel hazırlanmış bir kitaptı.İnsan okurken kendini bulabiliyor .Hayatımızda belki bir çoğumuzun yaşadığı şeyler en güzel bir biçimde yansıtılmış.Eğer birisi varsa kalbinizde emin olun kitap ellerinizde canlanıyor.Okumanızı tavsiye ederim.

Kitabı okudu, 10 üzerinden 9 puan verdi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.
2.

Dertlerimi anlayan bir kitaptı doğrusu .

Kitabı okudu, puan vermedi ve kitabı beğendiği kitaplara ekledi.