Sıcak

Sıcak Maya Banks

Kitap 5.1/10 ·  8 Oy · 1 Yorum  ·  35 okunma  ·  6 beğeni

Kitabın Basım Bilgileri

 • Kitabın Adı:
  Sıcak
 • Alt Başlık:
  Nefes Nefese Üçlemesi 1
 • Yazar:
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2013
 • Sayfa Sayısı:
  461
 • İSBN:
  9789944826747
 • Kitabın Türü:
 • Orijinal Adı:
  Rush
 • Çeviri:
  Yeliz Kahraman
 • Dil:
  Türkçe
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları

Kitap İstatistikleri

35 okur okudu. · 6 okur beğendi.
0 okur okuyor. · 0 okur yarım bıraktı.
1 yorum · 8 puanlama · 0 alıntı
0 haber · 2 fiyat · 455 gösterim
5 okur okumayı planlıyor.

Paylaş

ya da direk bağlantıyı paylaş

Kitap ile İlgili Haberler

Henüz ilgili bir haber eklenmedi.

Kitap Hakkında Bilgi

Gabe, Jace ve Ash: Ülkenin en varlıklı ve güçlü erkekleri. İstedikleri her şeyi elde etmeye alışkınlar. Hemen her şeyi. Gabe’in en büyük hayali ise onun için yasak elma olan bir kadınla fantezi yaşamak. Şimdi o yasak elma yeterince olgunlaşmış durumda… 

Gabe Hamilton, Mia Crestwell’i otelin açılışında gördüğünde, aklından geçenler yüzünden cehenneme gideceğini biliyordu. Ne de olsa, Mia onun en yakın arkadaşının kardeşiydi. Ama artık küçük değildi. Gabe de arzularını hayata geçirmek için çok uzun süre beklemişti. 

Mia’ya ilk gençlik günlerinden beri ilgi duymuş, onunla ilgili hayaller kurmuştu. Kendisi ondan on dört yaş büyükse ne olmuştu yani? Mia ise onu erişilmez biri olarak görüyor ama bu adama duyduğu tutkudan kurtulamıyordu.

Gabe onu kendi dünyasına çektiğinde, Mia bu adam ve talepleri hakkında bilmediği çok şey olduğunu keşfedecekti. Yoğun ve tutkulu ilişkileri ikisinin de beklemediği bir yolda ilerleyebilir, belki ihanete bile açık olabilirdi. 
(Tanıtım Bülteninden)

 

Sıcak Kitabından Alıntılar Alıntı Ekle

Henüz alıntı eklenmedi.

Sıcak kitabını satın alabileceğiniz siteler Fiyat Ekle

# Site Basım Fiyat
1 Idefix Epsilon Yayınları ·  2013 ·  461 syf ·  14.63
2 Kitapyurdu Epsilon Yayınları ·  2013 ·  461 syf ·  15.75

Sıcak Kitabı yorumları Yorum Ekle

1.

Maya Banks'ın okuduğum beşinci kitabı oldu Sıcak kitabı. Daha önce Harlequin'den bir serisini okumuş, çok da beğenmemiştim. Bir tarihi kurgu aşk romanı okumuştum ki, çevirinin kötü olması dışında bol bol başka yazarlardan esintiler taşıyordu. Ben Maya Banks'i derlemeci, uyarlamacı bir yazar olarak görüyorum bu yüzden. Bu kitabı neden aldım derseniz de tamamiyle konuları hakkında çok bilgi sahibi olmadan, çok güzel, süper diye reklam yapan kişiler yüzünden bir anlık gaflete kapılarak set olarak almıştım. İndirimdeydi neyse ki. Üzerinde yazan fiyatı verip okumuş olsaydım ayrıca acı çekiyor olurdum. :)
Bu kitaba gelince; bu tarz konusu olan kitaplardan çok örnek okumama rağmen bu kitabı okuyunca bir kez daha anladım ki, dünya pisliklerle dolu bir yer. Beynim ve kalbim kirlendi resmen. Bu kitabı evimde bile tutmayacağım. Bu tarz şeylerin yaşandığını bilmek bile çok kötü. Bir yerlerde insanlar böyle şeyler yaşıyor ve birkaç kişi çıkıyor bunları kağıda döküyor. Bunu yaparken de aşk gibi güzel bir duyguyu işe karıştırarak bu yapılanları normal göstermeye çalışıyor. Kitabın sonu (sözde) mutlu sondu. Nasıl bir mutluluk bu? Böyle bir hayatın içinde mutlu son olabilir mi? Aman kızın ağabeyi de onaylamış ilişkiyi, o da ayrı bir sapkın zaten. Onaylasa ne onaylamasa ne. Kendine baksın önce.
Sonuç; biz bu dünyada kötülüklerden çocuklarımızı nasıl koruyacağız? Bu kitap beni bu soruya sürükledi...

Kitabı okudu, 10 üzerinden 1 puan verdi.