Apokalips'in Atlıları

9,0/10  (1 Oy) · 
3 okunma  · 
1 beğeni  · 
416 gösterim
Bu kitap, yazarının hayatına malolmuş bir araştırmanın ürünüdür. William Cooper, Amerikalı bir Deniz İstihbarat subayı... Yıllarca elinden geçen "çok gizli" belge ve bilgilerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başladı. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, süper güç Amerika'yı ele geçirmek suretiyle "Dünya Hükümeti" kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit etti. Ordudaki görevinden ayrıldıktan sonra, yayınladığı kitaplar, radyo programları ve konferanslarla bilgilerini kamuoyuna açıklamaya başladı.

Ne olduysa bundan sonra oldu. Tehditler altında yaşantısını sürdürdü. Buna rağmen çalışmalarından vazgeçmeyen Milton William Cooper, 5 Kasım 2001 tarihinde, çiftliğine girerken öldürüldü. Apokalips'in Atlıları, dünya ölçeğinde oynanan 'büyük oyun' hakkında önemli ipuçları veriyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789758724062
 • Yayınevi:
  Selis Kitaplar
 • Kitabın Türü:
Mahmut Çayır 
13 Eki 16:08, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 9/10 puan

Yazarın hayatına mal olmuş bir kitap için ne söylenebilir ki? Bu sözün abartı olduğunu düşünenler kitabı okuduktan sonra herhangi bir abartı olmadığını görecektir. Dünyayı yönetenlerle ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler için kitap tam anlamıyla bir BAŞYAPIT.

Kitaptan 1 Alıntı

Mahmut Çayır 
13 Eki 16:34, Kitabı okudu, İnceledi, Beğendi, 9/10 puan

5 Kasım 2001 de William Cooper, arazisini terkettikten sonra, biraz ileride polis güçlerinin kendisini beklediğini gördü ve aracını ters istikamete çevirdi. Uyarılara uymayı reddetti. Polisler, bir devriye aracıyla önünü kesmek suretiyle onu durdurmaya çalıştılar. Ancak Cooper aracın etrafından dolaşarak evine doğru yöneldi. Bir kez daha uyarıyı reddettikten sonra aracından indi ve polislere ateş açarak evine doğru KOŞMAYA başladı.
Bir memur kafasından vurulunca, polisler de karşılık verdi. William Cooper o çatışmada ölümcül bir şekilde yaralandı, ve çok geçmeden öldü.
Yukarıdaki kısım şerif raporundaki bilgilerden oluşmuştur. Raporun hiç bir yerinde Cooper ın tek ayağını uzun yıllar önce kaybetmiş olduğu yazmıyordu.
Cooper son 1 ayını 11 Eylül Saldırısı'nın sebeplerini araştırmaya vermişti.

Apokalips'in Atlıları, William Cooper (Sayfa 11 - selis kitaplar)Apokalips'in Atlıları, William Cooper (Sayfa 11 - selis kitaplar)