Aşkın Bedeli

9,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
550 gösterim
Eksik olan tek şey aşk mı?

Küçücük bir dünyanın içine sıkışıp kalmış mı hissediyorsunuz?

Yoksa hiçbir yere ait değil gibi mi?

Çirkin ördekten bir kuğuya dönüşen bir kadın olabilirsiniz

ya da kurtlar sofrasında ayakta kalmayı başaran gerçek bir survivor. Veya aidiyet duygusu olmadan oradan oraya

sürüklenen başka bir kadın...

Bir kadının isteyebileceği her şeye sahipmiş gibi görünebilirsiniz ama içinizde kimsenin bilmediği bambaşka fırtınalar kopabilir.

Ve kim olursanız olun, bir gün hepinizin hayatına aynı erkek girebilir ve hepinizi darmadağın edebilir Dört kadın ve onların hayatına bir şekilde dahil olan bir erkek.

Sürüklenecek, dağılacak ve elinizden bırakamayacaksınız...
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  496
 • ISBN:
  9789751033109
 • Çeviri:
  Leyla İsmier Özcengiz
 • Yayınevi:
  Sayfa6 Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ülkü Ciner 
09 May 19:44, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 9/10 puan

Kitabın isminden dolayı, duygusal bir hikaye okuyabileceğimi düşünmüştüm. Fakat bu kadar sarsıcı olacağını tahmin edememiştim. Birbirini başta tanımayan 4 kadının, genç kızlık yıllarından başlayarak iç dünyaları ve yaşadıkları olaylar; bulundukları ülkelere ve yıllara göre anlatılıyor. Bu kadınların ortak noktaları; iç savaş yaşayan ülkelere çıkarma yapan İngiliz ordusu subaylarının eşleri veya kız arkadaşları olmaları. Bir de hem çekici hem de bir şekilde korkunç buldukları bir adam.
Bir insanın kusur ve yanlışlıkları ne kadar göz önünde olursa olsun; kadın sevdiğinin, kocasının üzerine bazı şeyleri konduramaz, göremez. Ya da kendisine uygulanan fiziksel veya psikolojik şiddete boyun eğebilir. Bu kadın ister; eğitimli makam mevki sahibi birisi ister; dar bir çevrede yetişmiş, hiç bir bilgisi ve güvencesi olmayan birisi olsun. Bu kitapta bu güzel örneklerle anlatılmış.
Son zamanlarda okuduğum en sarsıcı ve etkileyici kitap olduğunu söyleyebilirim. Bu tür kitaplardan sonra hep aynı şeyi düşünüyorum. Hiç kimse dışarıdan göründüğü gibi değildir.

Kitaptan 1 Alıntı