Aşkolsun

8,0/10  (2 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
516 gösterim
Ey AŞK!

Avaz avaz "Sen" diye bağırıyor ruhum, duyuyor musun? Hisset ve inan yeter ki, başka ne isterim? Sonra sarılırız... Acı eylemsizlikten meydana gelir, hüzün tercihtir, mutluluksa devrim!

Hiç sevgilinize icra gönderip, kalbine haciz koymayı düşündünüz mü? Dokunmadan, konuşmadan, görmeden, Aşk'ınızı ölümsüz kılmayı ve o bilmese de mutlak sadakatle asla vazgeçmemeyi göze aldınız mı? Ya sevdanızın derinliğinde boğulurken, hala nefes alır gibi yapıp, tek gerçek Aşk'ınızı yüreğinize katıp, senelerce acıdan inlemeye razı bir şekilde ortadan kayboldunuz mu? Aşk'ın aslında sevgiliyle birlikte aynı yolda yürümek değil, onun yoluna yol olmak, hatta onun yolunda yok olmak olduğu gerçeğine ulaştınız mı? Yangınken yakmaktan, selken boğmaktan, rüzgârken üşütmekten korktunuz mu?

Hiç çığlıkken sustunuz mu? O zaman Aşk olsun! Aşk olsun'u okurken; Aşk, sevgi, haz, huzur, güven, mutluluk, güç, başarı ve iyilik hakkında doğruluğuna inandığınız yanlışlarla dürüstçe yüzleşeceksiniz!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2013
 • Sayfa Sayısı:
  280
 • ISBN:
  9786054771837
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
İLKNUR İLÇİN İLKER 
13 Ağu 02:21, Kitabı okudu, 3 günde, 7/10 puan

#kitapyorumu #yorum
AŞK OLSUN - YELDA CUMALIOĞLU
Öncelikle yazarımızla ilgili kısaca bilgi vermek istiyorum .Yelda Cumalıoğlu yazar, gazeteci ve aynı zamanda @destekyayinlari nın da kurucusu.. Kitabın ilk sayfalarında biraz garipsedim yazılanları .daha sonra konuları ve her konuda bilindik kitap , yazar, masallar , hikayelerden bahsetmesi inananın içimi ısıttı. Konu genelde toplumda yaşanan ya da bir çoğumuzun başından geçen olayları ele almış. Örneğin aldatan ve aldatılan kadınların zaferlerinden, kaybettiklerinden....aşık olmanın sadece dokunmak ya da kavuşmak olmadığını, aşırı sevgi ve aitlik duygusunun getirileri ve götürdüklerinden bahsetmiş yazarımız . Yani kitap aşk, başarı, güç, mutluluk kısacası hayatla ilgili halkında doğruluğuna yürekten inandığımız yanlışlarla yüzleştiriyor bizi .. Bu kadar anlatım yeter değil mi ????? ☺️☺️☺️☺️ kitabın devamını ve içindeki hikayeleri merak ediyorsanız almanızı tavsiye ederim ☺️

Kitaptan 1 Alıntı

Bazen mutlu olmak ya da mutlu etmek için gitmek
gerekir. Ya da sevdiğinizin gitmesine izin vermek...
İnsan, dokunmadığı halde de birini sevmeye devam
edebilir!

Aşkolsun, Yelda CumalıoğluAşkolsun, Yelda Cumalıoğlu