Bahar Tanrıçası Goddess Summoning Serisi 2

8,4/10  (15 Oy) · 
120 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.012 gösterim
Her şey Lina’nın çaresiz bir anında sihirli bir yemek kitabına rastlamasıyla başlar. Kızıyla başı dertte olan bir tanrıça, soğukluğuyla ve kabalığıyla ün salmış, ama aslında aşka susamış bir tanrı ve dünyasına baharı getirerek sorunlarını çözecek olan genç bir tanrıçayla tanışmasıyla hayatı baştan aşağı değişir. Ruhunu Bahar Tanrıçası Persephone’ninkiyle değiştirmesi teklif edilen Lina, huzursuz ruhlarla çalkalanan Ölüler Diyarı’nı düzene sokabilecek midir? Peki ya, büyüleyici güzellikteki Persephone’nin bedenine hapsolan ruhu, yakışıklı esmer Hades’e kapıldığında bu karmaşanın içinden çıkabilecek midir?
 • Baskı Tarihi:
  2011
 • Sayfa Sayısı:
  416
 • ISBN:
  9786054456017
 • Orijinal Adı:
  Goddess Of Spring
 • Çeviri:
  Müge Kocaman Özçelik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
mnbdhc jkdnch sö 
21 Eyl 2015, Kitabı okudu, 2 günde, Beğendi, 9/10 puan

Serinin ikinci kitabı güzel beğendim ama deniz tanrıçası daha güzeldi.Bide romantik bir film seyredip de böyle erkek mi var dediğiniz tarzda ki erkek karakterler serinin kitaplarında var ve okurken iç sesiniz nerrrrdeeeee diye size seslenebiliyor:) Bahar tanrıçasında ki o güçlü ve baskın erkek karakteri "Hades". Hades bizim bilgilerimize göre kötü bir tanrı ama yazar bu bilgiyi akıcı kalemiyle o kadar güzel yazmış ve değiştirmiş ki hayran kalıyorsunuz. Deniz Tanrıçasında(1.kitap) ki mekan tasvirlerini zihnimde canlandırmam kolay olmuştu ama bu kitapta biraz zihnimde canlandırmak zor oldu,yazar bir yemek kitabından nasıl ritüel yaptırabilmiş şaşırdım :) aaa Apollonu da unutmamak lazım kitapta bir göründü bir kayboldu:)

Deniz 
17 Ağu 17:46, Kitabı okudu, 4 günde, 7/10 puan

P.C.Cast'i lisede çok duymuştum.Ama o zamanlar hic okumak kısmet olmadi.Bu okuduğum ilk romaniydi.Mitoloji ve romantizmi birlikte islemis.Hos ve eglenceli bir kitap ortaya cikmis.Serinin diger kitaplarini da okumak istiyorum insallah :) Akici bir kitap,guzeldi :)

Nur çankal 
03 Kas 2013, Kitabı okudu, Puan vermedi

dönüp dönüp tekrar okudum tam dokuz kez okumuşum süper

Kitaptan 1 Alıntı