Camdan Kalp

7,0/10  (2 Oy) · 
8 okunma  · 
0 beğeni  · 
551 gösterim
İtaatkâr bir kadın, çekici bir erkek...
İşte Tehlikeli bir karışım.

Etrafındaki güzelliklere karşı henüz kendi güzelliğinden habersiz keskin bir sanatçı gözüne sahip Claudia, kendini babasına adamış bir evlat olarak onun seçtiği erkekle evlenmek zorundadır. Ancak önce, C.J.

Prattley adıyla sosyete partilerini gizlice resmettiği işinden ayrılmalıdır. Fakat havalı gazete patronu Derrick Middleton, onun üstün yeteneği, zekâsı ve tatlı mizacıyla adeta büyülenir ve Claudia'nın kendisinin bile haberdar olmadığı kor gibi yanan tutkudan... Derrick'in bu olağanüstü varlık hakkında başka planları vardır.

Claudia, Londra'daki ofisinden içeri girene kadar Derrick'in hayatında önemsediği iki şey vardır: gazetesi ve uzun zamandır tadını çıkardığı hovarda yaşamı. Ama Claudia'yı yapacağı zorunlu izdivaçtan kurtarmak ve onu kazanmak yegâne amacı haline gelir. Elbette gerçek aşkın asla kendisine uygun olmadığını düşünen arsız bir yakışıklı için Claudia gibi bir kadınla flört etmek hiç kolay olmayacaktır. Özellikle de iki kalp en tatlı günaha yenik düştüklerinde.

"Kalbinize dokunacak bir aşk hikâyesi..."
-Madeline Hunter-
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789944826037
 • Orijinal Adı:
  Courting Claudia
 • Çeviri:
  Can Türkyılmaz
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:

Güzel bir kitaptı. Sonu özet gibi olmasına rağmen hikaye iyiydi. Benim en çok anlayamadığım romandaki kadın ile kapaktaki kadının uyuşmaması. Evet sade zümrüt yeşili bir elbise romanda geçiyor ancak giyen kişi ile roman kapağının alakası yok. Sanırım tek sorun bu oldu benim için. Diğer küçük şeyler(karakterlerin betimleme eksikliği,zaman kopuklukları ve gereksiz yere karakterlerin birbirini iğnelemesi gibi)hikayenin benim gözümde değerini düşürmüyor. Çünkü karakterlerin arasındaki aşkı hissedebildiğim sayılı kitaplardan biri.