Cesaretin Anahtarı Key Trilogy 3

7,5/10  (6 Oy) · 
31 okunma  · 
6 beğeni  · 
556 gösterim
Bir sanatkar, bir bilgi insanı ve bir savaşçı...
Esrarengiz bir kutuda üç anahtar... Bilgeliğin Anahtarı ve Işığın Anahtarı'ndan sonra sıra Cesaretin Anahtarı'nı bulmaya gelir...
Cesaretin Anahtarı'nı bulmak Zoe'nin görevidir. Üç dostun yürekleri, akılları ve cesaretleriyle son kilit de açılacak, aşk ve iyilik kazanacaktır.
Ancak yapılan her şeyin, atılan her adımın bir bedeli vardır. Özgürlüğe kavuşmayı bekleyen üç mavi ışık, cesur savaşçının cesaretini sergilemesini beklemektedir.
Zoe kendinden geçmiş gibiyken, oğlu Simon'n sesini duyar. Bu ses kötülüğün sesiyle son bulmamalıdır...
İrlanda efsanelerinden etkilenen Nora Roberts, 'Anahtar' üçlemesinin son kitabı olan 'Cesaretin Anahtarı' ile okurunu yeniden heyecanlandıracak ve düşündürecek.
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2007
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789944820073
 • Orijinal Adı:
  Key of Valor
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ülkü Ciner 
21 Eyl 2015, Kitabı okudu, 2 günde, Beğendi, 9/10 puan

'Anahtar Üçlemesi' serisinin 3. kitabı 'Cesaretin Anahtarı' fantastik, mitoloji, aşk ve romantizmin yanı sıra, sıradan ve basit görünen yaşantıların, çocuk yetiştirip, ev geçindirme gibi hayatın akışında gerçekleşen olayların görünenin aksine, cesaret ve azim gerekliliğinin işlendiği bir olay örgüsüne sahip, oldukça sürükleyici bir kitap.
Güçlü kadın karakter ve her ne olursa olsun onu anlamaya ve korumaya hazır erkek karakter Nora Roberts kitaplarının vazgeçilmezidir. Bunun yanında heyecan, gizem, macera ve az biraz da fantastik kurgu okumak isterseniz bu seriyi tercih edebilirsiniz.

Nurhan Işkın 
12 Eyl 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 9/10 puan

Zoe oğlu Simon'a bakmakla yükümlü bekar bisr annedir. Brad ile yaşayacaklarını ne kadar ertelemeye çalışsa da duygularına ve cesaretine kendisi de şaşırmakla beraber cesaretin anahtarını bulma yolunda onun da desteğini alacağından, kendini biraz daha güvende hissediyordu...Zoe geçmişi ile yüzleşme cesaretini gösterme yolunda Kane'in ona nasıl engel olacağını bilmemesine rağmen arkadaşlarının yardımı ile başaracağına inancını kaybetmemeye çalışıyordu....
Serinin son kitabını okurken yazara tekrar hayran olacaksınız...

Kitaptan 3 Alıntı