6,3/10  (10 Oy) · 
79 okunma  · 
10 beğeni  · 
801 gösterim
Baştan sona yaşanmış bir hayat hikayesi... Kitapta insanın dünyasını alt üst eden ve duygu seline boğan öyle acı dolu, öyle ibret ve öyle gözyaşı dolu olaylar var ki, okuyanlar gözyaşlarını tutamayacaklardır.
Bu kitap yalnız bir kişiyi değil, bir toplumu ve bir dönemi anlatıyor. Çok daha önemlisi de; toplumdaki karışıklığa, düzensizliğe ve çirkinliğe çıkış yolu sunuyor ve çok önemli çözümler öneriyor.
Bunun için de eser, herkesin, her kesimin hayatını içine alan bir özellik taşımaktadır. İnsanın içini kanatan, yüreğini ağzına getiren ve acının hertürlüsünün yaşandığı bir kitap, adeta bir destan gibidir.
Emrenin nefes kesen hayat hikayesini bitirdiğinizde içinize yeni bir umudun ve yeni bir aydınlığın doğduğunu göreceksiniz.
yasinkayar 
10 Haz 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 6/10 puan

Anlatımı orta seviyede insanı sıkmayan gerçek bir hikayesi var.İnsanların okuyup ders alabileceği kitaplardan birisi.Bir aile ve en büyük çocuklarının başından geçenleri anlatan güzel bir kitap.

aslında Halit Ertuğrul'un kitaplarını çok beğeniyorum ama bazı kitaplarında çok akıcı olmuyor.Bu kitapta tam okuyamadım zamanım yoktu ama kesinlikle diğer kitaplarını okuyacağım. :)