Geber Anne!..

8,1/10  (10 Oy) · 
25 okunma  · 
7 beğeni  · 
591 gösterim
Eski yayıncıların ilân dilinde "meraklı bir eser" diye bir kalıp vardı, "kitabın sonunu çok merak edeceksiniz" anlamında; Geber Anne! her yönüyle "meraklı bir eser". Merak edilecek olaylar neler? Orası çok karışık: Otoriter anne Melek Hanım, baba Şükran Bey, oğulları Tufan ve Tayfun, köpekleri Sarı... İsmailoğlu ailesi bu kadroyla mutlu bir hayat sürerken... Sonrası karmaşık, komik, heyecanlı. Sezgin Kaymaz, ilk romanı Uzunharmanlar'da Bir Davetsiz Misafir'le başlattığı "fantastik eğlence"yi Geber Anne!'de başarıyla sürdürüyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  365
 • ISBN:
  9789754706475
 • Yayınevi:
  İletişim Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Nejla GÜNEŞ 
17 Eki 15:12, Kitabı okudu, 4 günde, Beğendi, 9/10 puan

Kitabı baştan sona büyük bir merak ve keyifle okudum. Yazarın okuduğum üçüncü kitabı Geber Anne sürükleyici ve her zaman ki kendine has tarzıyla okuru kendine hapsediyor desem yeridir. Gerek kitabın adı gerek kitabın konusu çok etkileyiciydi. Boyutlar arası gezen ruhların varlığı, olaylara bakış açımızın hayatımızı ne kadar yönlendirdiği, bulunduğunuz zamanın gerçek zaman olup olmadığını sorgularken buluyorsunuz kendinizi. Hiç sıkıcı değil, çok rahat okunabilen OKUNASI bir kitap. Çok beğendim ben.

Rezzan 
24 Ara 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 6/10 puan

Parapsikoloji, gizem ilgi alanım olmadığı ve beğendiğimi söyleyemeyeceğim halde
kitap ilginç bir şekilde kendini okutuyor. Türden hoşlananlar okuyabilir.

Kitaptan 1 Alıntı

Fatooooşş 
13 Mar 19:14, Kitabı okudu, 9/10 puan

Uykusu gözünden akmadıkça girmezdi yatağa. Düşünceleri dahi yorulmalı, öyle uyumaya kalkmalıydı. Düşünmek, en derin uykuları bile kaçırıyordu yoksa.

Geber Anne!.., Sezgin KaymazGeber Anne!.., Sezgin Kaymaz