Gerçek Tıp Yitik Şifanın İzinde

9,6/10  (8 Oy) · 
11 okunma  · 
10 beğeni  · 
1.152 gösterim
'Gerçek Tıp', hastalıkların gerçek sebeplerini, hastalıklara karşı çaresiz olmadığımızı, ilahi kuralları çiğneyerek şifaya ulaşılamayacağını ve yitirdiğimiz şifanın izini tekrar sürebileceğimizi anlatırken sade ve hikmet dolu bir gerçeğe işaret ediyor.

Tüm sağlık meselelerinin gerçek bir tıp yaklaşımıyla ele alındığı bu çalışmayla 'az yiyerek' ve 'doğru beslenerek' sağlığınızı koruyabilir; önerilen yöntemlerle hastalıklarınızdan kurtulabilirsiniz.

"Allah, şifasını vermediği hiçbir hastalığı yaratmamıştır. Onu bilen bildi, bilmeyen de bilmedi" (Buhari, Kader, 4)
Arka kapaktan…
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  447
 • ISBN:
  6056288012
 • Yayınevi:
  Sade Hayat Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Necmiye 
17 May 12:20, Kitabı okudu, 11 günde, Beğendi, 9/10 puan

Aidin Salih Rusya'da Uluslararası Alternatif Tıp okulunundan mezun olmuş,konusunda uzman bir doktor olarak yaptığı çalışmalarla birçok insana şifa vermiş.Kitabı okurken dehşete kapıldım,dünyada teknolojinin ilerlemesi,faydadan çok insan sağlığı üzerinde ne kadar çok büyük zararlara yol açmış.Bu gelişmeler insan nesli üzerinde ne kadar çok hasar verici,kalıcı hastalıklar meydana getirmiş.bu zararları yok etmek veya en aza indirmek için Aidin Salih bir takım tavsiyelerde bulunmuş,Şu zamanda sağlıklı olarak yaşayabilmek ne derece mümkün,içtiğimiz su.soluduğumuz hava,kullandığımız eşyalar,gıdalar,şehir yaşamı hepsi sağlığımızı tehdit eden sebeplerle dolu......Allah sonumuzu hayreyleye...

Zeynep 
 17 Haz 14:42, Kitabı okudu, Beğendi, 8/10 puan

okunmasi gereken kitaplardan biri de bana göre "Gercek Tip" . Aidin salih i kaybetmeseydik, bilgisinin işigindan daha da yararlanabilirdik diye dusunuyorum.

ayşe nurdan Alanay 
10 Eki 2014, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Sağlığını önemseyen her insan okumalı♥

Kitaptan 1 Alıntı