İntikamın Güzel Yüzü Nexus Serisi 1

9,0/10  (1 Oy) · 
2 okunma  · 
1 beğeni  · 
452 gösterim
Bir Kadın ile İntikamı Arasına Girebilecek Engel Yoktur…

Alımlı ve hoş bir kadın olan Cora, İngiliz devleti adına çalışan bir ajandır. En büyük amacı ise, çocuk yaşta kaybettiği anne babasının katilini bulmaktır. Güzel kadının bu uğurda göze alamayacağı hiçbir tehlike yoktur.

Zorlu mücadelede Cora'yı yalnız bırakmayan çocukluk arkadaşı Guy, güzel kadının intikam ateşini söndürmek için elinden geleni ardına koymaz. Fakat karşılarında en az Cora kadar hırslı ve bu güzel kadını ağına düşürmek adına her tür yola başvuracak kadar gözü dönmüş bir katil vardır…

"Tehlikeyi tutkuyla birleştiren Tracey Devlyn, hafızalarınızdan silinmeyecek güçlü bir aşk hikâyesi yaratmış."
-Victoria Gray-

"Tracey Devlyn sürükleyici bir ajan hikâyesine unutulması güç bir aşk katarak harika bir roman yaratmış. İntikamın Güzel Yüzü, okunması gereken bir ilk roman."
-Publishers Weekly-

"İntikamın Güzel Yüzü, hayal gücünüzü tetikleyecek kadar etkileyici, yüreklerinizi ele geçirecek kadar büyüleyici bir roman."
-RT Book Reviews-

"İlk sayfasından itibaren okuru içine çeken konusuyla harika bir ilk roman. Devlyn, intikama teslim olmuş bir kadının başından geçenleri güçlü kalemini kullanarak unutulmaz bir anlatımla sunuyor."
-Adrienne Giordano-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2014
 • Sayfa Sayısı:
  512
 • ISBN:
  9786053482598
 • Orijinal Adı:
  A Lady's Revenge
 • Çeviri:
  Ozan Aydın
 • Yayınevi:
  Novella Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ülkü Ciner 
14 Haz 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 9/10 puan

Romantik gerilim tarzında sayfa sayısı fazla olmasına rağmen sıkmayan sürükleyici bir roman. Fransa'ya köstebek olarak gönderilen İngiliz ajanın yakalanıp, tutsak edilip işkenceye maruz kalmasıyla başlayan kitapta aksiyon hız kesmiyor. Romantizm ve maceranın aynı kitapta işlenmesinden hoşlanan okuyucunun beğeneceğini düşünüyorum.

Kitaptan 1 Alıntı

Ülkü Ciner 
12 Haz 2015, Kitabı okudu, İnceledi, Beğendi, 9/10 puan

İnsan duvarların üzerine üzerine geldiğini nasıl açıklayabilirdi ki? Cora kütüphaneye gelmeyi istemiş, buna ihtiyaç duymuştu. Göğsü kabararak kalın ciltli kitapların huzur veren kokusunu, havaya karışan yanık kömürün isini içine çekti. Bu evde en çok kütüphaneyi seviyordu.

İntikamın Güzel Yüzü, Tracey Devlyn (Sayfa 42)İntikamın Güzel Yüzü, Tracey Devlyn (Sayfa 42)