Karanlık Tutkular

8,0/10  (2 Oy) · 
10 okunma  · 
0 beğeni  · 
457 gösterim
Ölümsüz bir savaşçı hem tutkularıyla hem de karanlıkla savaşacak...

Bir Kelt klanının şefi olan Talon büyük bir hata yaparak savaş tanrısı Camulus'un oğlunu öldürür. Buna çok öfkelenen Camulus onu lanetler ve Talon tüm sevdiklerinin korkunç bir şekilde öldüğüne şahit olur. Ancak kendi klanı kız kardeşini gözlerinin önünde öldürdüğünde çaresiz kalan Talon intikam alabilmek için ruhunu satar.

Bin beş yüz yıl sonra Talon, insanları av olarak gören yaratıklarla savaşan, ölümsüz ve isimsiz bir kahraman haline gelmiştir. Ona sadece hayatta kalmayı değil, yaşamayı hatırlatan, sıradışı ressam Sunshine'la tanışana kadar hayatından memnundur. Ne yazık ki Mardi Gras başlamış ve New Orleans eski tanrılarla dolmuştur, dünyayı tekrar ele geçirmek isteyen Camulus da aralarındadır. Kılıçlar çekilmiş ve Talon için intikam zamanı gelmiştir. Fakat onsuz yapamayacağı kadını ve diğerlerini kurtarabilecek midir?

"Sonunda doğaüstü aşk hikâyelerinde özgün bir yazar görebildik. Sex and the City ve Buffy'nin birleşimi gibi!"
-Mallory Kane-

"Hem komik hem dokunaklı… Size kahkahalar attıracak, sürükleyici bir roman. Tanrılar Zeyna'dan beri bu kadar eğlenmemişti!"
-Susan Krinard-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2013
 • Sayfa Sayısı:
  480
 • ISBN:
  9786053431688
 • Çeviri:
  Gizem Onat
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
PINAR DEĞİRMENCİ 
02 Kas 2016 · Kitabı okudu · 2 günde · 9/10 puan

Seri üçte bitti.
Karanlık avcılarınin en çapkını sandığım adamın aslında en en aşık çıktığına inanamıyorum
Kitap harikaydi asc o kadar üzüldüm ki onun da hikayesi olmalı ne olur var deyin . İstenmeyen biri varsa hikayede en çok onu merak ediyorum birde Artemis in yaptıkları ah varya böyle tutup saçlarını yolasim geldi
Neyse kitap Torini anlatıyordu aşkını lanetini vazgeçişlerini sevdim kesinlikle bu kitapta tanıştığım yeni kimliklerde hostu
Geçelim dörde