Kitaplar Aşkına! A Cherry Cola Book Club Serisi 1

10,0/10  (1 Oy) · 
5 okunma  · 
4 beğeni  · 
469 gösterim
Eğer izin verirseniz size küçük kasabamızdan ve sevgi dolu insanlarından bahsetmek isterim. Ama başımda ufak bir bela var ve yardımınız gerekli. Eğer ki ben bir şeyler yapmaya başlamazsam 5 ay sonra, yıllardır emek verdiğim ve benim için anlamı büyük olan kütüphanem kapanabilir, hatta dozerler ile yıkılıp yerine bir endüstriyel park yapılabilir. Bu yüzden gelin, kütüphanede birlikte oturup, ailenizin tarifleriyle yaptığınız yemekler tadarken, edebiyat klasiklerini konuşalım. Tüm kasabanın ilgisini yeniden kitaplara vermesini sağlayalım ve kitaplarımız için beraber mücadele edelim. Anılarınızı canlandıracak klasiklerle ve birbirinden güzel yemeklerle şenlenecek buluşmalarımızdan sonra, bizden ve kasabamızdan vazgeçemeyeceğinize eminim. Peki bütün bu çabalarımız kütüphanemizin bir geleceği olmasına yetecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2014
 • Sayfa Sayısı:
  288
 • ISBN:
  9786058526822
 • Orijinal Adı:
  The Cherry Cola Book Club
 • Çeviri:
  Gülnur Şahin
 • Yayınevi:
  Eksik Parça Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 3 Alıntı

Berfun Berçin 
01 Haz 13:22, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Kendini beğenmiş bir edayla çenesini havaya kaldırarak "Aşk oyununda, erkekler kendilerini avcı olarak görmekten hoşlanırlar," diye ekledi Connie. "Ama asıl tuzakları kuran kadınlardır."

Kitaplar Aşkına!, Ashton LeeKitaplar Aşkına!, Ashton Lee
Berfun Berçin 
01 Haz 13:20, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Anılarınızı canlandıracak klasiklerle ve birbirinden güzel yemeklerle şenlenecek buluşmalarımızdan sonra, bizden ve kasabamızdan vazgeçemeyeceğinize eminim. Peki bütün bu çabalarımız kütüphanemizin bir geleceği olmasına yetecek mi?

Kitaplar Aşkına!, Ashton LeeKitaplar Aşkına!, Ashton Lee