Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını

3,6/10  (7 Oy) · 
25 okunma  · 
1 beğeni  · 
452 gösterim
1,5 milyona Perihan Mağden kitabı... Türkiye'de kitap okuma alışkanlığına farklı bir boyut getiren ucuz kitap kampanyalarına Everest Yayınları'ndan farklı bir yaklaşım.

Everest Yayınları yazarlarından Perihan Mağden'in Radikal Gazetesi'ndeki köşe yazılarından derlediği 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' adlı kitabının özelliği bugüne kadar satılan en ucuz kitap olması... 1,5 milyon TL (1,5 YTL)'dan satılacak olan kitabın ilk baskısı 100 bin adet yapılıyor. Kitap için seçilen 35 yazıya bir de Mağden'in özellikle bu kitap için yazdığı bir yazı eklendi. 'Korkma Bu Akşam Gelip Çalmam Kapını' şimdiye kadar basılan ucuz kitapların aksine kağıt, baskı ve kitap üretim kalitesinden ödün verilmeden basılan ilk ucuz kitap...
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2004
 • Sayfa Sayısı:
  144
 • ISBN:
  9789752891869
 • Yayınevi:
  Everest Yayınları
 • Kitabın Türü:
EMRE YAMAN 
09 Oca 18:48 · Kitabı okudu · 6/10 puan

Youtube kanalları var Nedir?/Tolk gibi.Kitap yazıldığı zaman itibariyle konu olarak farklı ama işleyiş tarzı bu kanallara benziyor.

Eğlenceli bir kitap.Canınız sıkkın olduğu zaman okuyabileceğiniz,kafa dağıtabileceğiniz denemeler var.Tabi çok çok güzel değil ancak sizi o anki sıkıntınızdan kurtarabilecek türden.

Kitaptan 3 Alıntı