Kusursuz Second Opportunities Serisi 2

8,6/10  (39 Oy) · 
153 okunma  · 
31 beğeni  · 
1.233 gösterim
Kuşkusuz, acıklı çocukluğunun kaosundan sıyrılıp kusursuz bir yaşam yaratmayı başaran bir genç kızın, korkunç bir suçla itham edilirken inatla masum olduğunu iddia eden genç bir adamla karşılaşmasının ve ikisini birbirine bağlayan çaresizlik, aşk ateşi ve tutkunun dramatik öyküsüdür.

Koruyucu aileler arasında sürüklenirken kendisini evlat edinen ailenin sevgi şemsiyesi altında, yüreğinin yaraları iyileşen Julie Mathison, hayat dolu bir genç kıza dönüşmüştür. Yaşadığı küçük Teksas kasabasında öğretmenlik yapmakta; kendisine koşulsuzca verilen sevgiyi, sevgiyle geri ödemek ve hayalindeki 'kusursuz' hayata ulaşmak için elinden geleni yapmaktadır.

Ve... Bir gün Julie'nin hayatı, karısını öldürmekle suçlanan, Oscar ödüllü yönetmen/aktör Zachary Benedict'in hayatıyla kesişir...

Teksas hapishanesinden kaçan Zack, genç kızı rehin alır ve Colarado tepelerine götürür. Julie dehşet içinde, ondan kaçıp kurtulmak içinden elinden geleni yapar; ancak bu yakışıklı yabancıya umarsızca kapılmıştır ve beyninde, genç adamın masum olduğunu fısıldayan, bir türlü susturamadığı bir ses vardır...
 • Baskı Tarihi:
  2005
 • Sayfa Sayısı:
  468
 • ISBN:
  9753314442
 • Orijinal Adı:
  Perfect
 • Çeviri:
  Mine Atafırat
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
asya elfida 
03 Ara 2014 · Kitabı okudu · 1/10 puan

okuduğum en gereksiz kitaptı.onun yerine açıp bi yeşilçam filmi izleseydim daha az vaktim gider film bana daha çok şey katardı.

Deniz 
26 Tem 2016 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Kuşkusuz en sevdiğim Judith kitabıdır.Olağanüstü karakterler,olağanüstü aşk...Ok adar etkileyici ki ağır ağır okudum,bitmesini hiç istemedim.Judith gerçekten yüreklerin kraliçesi fakat bu kitabıyla beni ayrıca mest etti.!

Sinem 
28 Tem 2016 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Diğer Judith romanlarının bir tık altında kalsa da yine de iyi yazılmış bir roman. Yakışıklı ve aktör Zack le üvey çocuk Julie'nin hikayesi.. Aksiyon dolu olaylar, polis kovalamacaları sonunda kazanan yine aşk oluyor..

Kitaptan 2 Alıntı

Firuze çicek 
17 Eki 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Sheakespeare
"Hayat herkesin kendine düşen rolü oynadığı bir tiyatro sahnesidir."

Kusursuz, Judith McNaught (Sayfa 255)Kusursuz, Judith McNaught (Sayfa 255)
Firuze çicek 
17 Eki 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Aile
" Bir insanın mutlu olması için ailesinin hayır duasını alması şarttır. Ailenin senden nefret etmesi lanetlenmek gibi birşeydir.

Kusursuz, Judith McNaught (Sayfa 344)Kusursuz, Judith McNaught (Sayfa 344)