Mezarın Dibinde Night Huntress (Gece Avcısı) Serisi 3

9,0/10  (7 Oy) · 
28 okunma  · 
5 beğeni  · 
475 gösterim
"Gece Avcısı serisine resmen bağımlıyım. Evlen benimle Bones!"
-Gena Showalter-New York Times Çoksatan Yazar

Yarı vampir Cat Crawfield'ın hayatının en güzel zamanlarıydı. Ölümsüz sevgilisi Bones'un da yardımıyla ölümlüleri kanun dinlemeyen ölümsüzlerden başarıyla koruyordu. Ne var ki Kedicik'in, gerçek kimliğini acımasız kan emicilerden saklamak için peşpeşe taktığı maskeler biraz eskimişti! Kedicik için tehlike çanları çalıyordu.

Bu da yetmezmiş gibi, Bones'un geçmişinden çıkıp gelen bir kadın onu mezara gömmeye kararlıydı. Hem de bu kez sonsuza kadar! Cat, intikam peşindeki bir vampirin ağına düşse de, ne yapıp edip Bones'a yardım edecekti. Birlikte ölümcül bir büyüyü durdurmaya çalışırlarken, özel ajanlık yetenekleri bu kez Cat'in imdadına koşmayacaktı. Bütün vampir içgüdülerini sonuna kadar kullanmak zorundaydı. Kendini ve Bones'u, mezardan da beter bir sondan kurtarmak istiyorsa tabii!

"Baştan çıkarıcı, durmak bilmeyen bir heyecan."
-Melissa Marr-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2011
 • Sayfa Sayısı:
  390
 • ISBN:
  9786054377947
 • Orijinal Adı:
  At Grave's End
 • Çeviri:
  Mehmet Karaosmanoğlu
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:

Bu kızın başı hiç beladan kurtulmaz mı? Mıknatıs gibi, nerde sorun orada Cat. Kitabın serisi ilerledikçe Bones ve Cat arasındaki didişmeler azalsa da o tatlı sert konuşmalar başka karakterler üzerinden sağlanıyor. Cat'in kelimelerle arası oldukça iyi gülmekten alamıyorum kendimi.Gelelim konusuna buram buram macera kokmasının yanında biraz dram var. Seri ilerledikçe ana ve yan karakterlerin hikayelerine hakim oluyorsunuz. Keyifli okumalar.

Kitaptan 4 Alıntı