Mükemmellik Rehberi

7,7/10  (7 Oy) · 
30 okunma  · 
6 beğeni  · 
799 gösterim
Hepimiz mükemmelliğe ulaşabiliriz ve bunu gerçekten istediğimizde dünyada önemli bir iz bırakabiliriz. Olağanüstü bir yaşam kurmak istiyorsanız, bu kitap size pratikliği ve içinize işleyecek bilgeliğiyle ilham verecek. Mükemmellik Rehberi, tutkulu, etkileyici, sizi düşünmeye sevk eden ve geliştiren fikirleriyle potansiyelinizi açığa çıkararak içinizdeki en iyi sizi uyandıracak nadir kitaplardan.

Bugün harekete geçin ve daha iyi olmak için neler yapmanız gerektiğini öğrenin. Mükemmellik Rehberi size iş ve özel yaşantınızda inanılmaz sonuçlar almak için neler yapmanız gerektiğini gösterecek. Başarılı insanların taktiklerini, iş-özel yaşam dengesi kurmak için gereken sırları ve potansiyelinize ulaşmanın yollarını bu kitapla keşfedeceksiniz.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  248
 • ISBN:
  9786053431992
 • Orijinal Adı:
  The Greatness Guide
 • Çeviri:
  Filiz Gülerkaya
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:

Mükemmelliğe ihtiyaç duyduğum bir zamanda karşıma çıkan bir kitaptı; harika bir karşılaşma idi. Çok da istifade etmiştim. Sonra bir şekilde çıktı kitap hayatımdan. İnsan böylesi rehber niteliğindeki kitapları hayatının sürekli bir parçası yapmalı ve kendini yeniden onun testinden geçirmeli; yoksa okuyup ebediyen bir tarafa bırakmamalıdır. Ben, çeşitli nedenlerle, bunu yaptım galiba.

kayscarpetta 
16 Haz 2016, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Kitabı yeni bitirdim. Robin Sharma'nın insanlara ilham veren, sınırları aşmaya zorlayan cümlelerini çok seviyorum.İnsanın kendiyle ilgili yeni şeyler keşfetmesini, dönüştürmesini destekliyor. Hayatınızın sıkıntılı bir dönemindeyseniz de size cesaret veriyor.

salih 
01 Mar 2016, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 8/10 puan

İhtiyaç duyulduğunda mükemmel bir rehber olabilecek kitap.aslında sürekli böyle kişisel gelişim kitapları okunmalı nedense çok okunmuyor.Herkese tavsiye ederim.

Kitaptan 2 Alıntı

kayscarpetta 
16 Haz 2016, Kitabı okudu, İnceledi, Beğendi, 10/10 puan

İnsanın değeri, rahatlık ve kolaylık anında nerede durduğuyla ölçülmez, zorluk ve mücadele anında nerede durduğuyla ölçülür.

Mükemmellik Rehberi, Robin Sharma (Sayfa 106)Mükemmellik Rehberi, Robin Sharma (Sayfa 106)
kayscarpetta 
16 Haz 2016, Kitabı okudu, İnceledi, Beğendi, 10/10 puan

Sahip olamadıklarımız için onları kaybetmeden minnettarlık duymamak insan doğasında vardır.Bu dürtüyle savaşın.

Mükemmellik Rehberi, Robin Sharma (Sayfa 160)Mükemmellik Rehberi, Robin Sharma (Sayfa 160)