Ölüm Oyunu

7,0/10  (5 Oy) · 
15 okunma  · 
4 beğeni  · 
683 gösterim
Karigan, Yeşil Pelerin denen sık ormandan geçerken çalıların arasında sırtından okla vurulmuş, eyerinde zorlukla oturabilen bir süvari görür. Genç adam son nefesini vermeden önce kendisinin kralın efsanevi yeşil süvarilerinden biri olduğunu söyler. Krala ulaştırması gereken önemli bir notu Karigan''a verir ve bubu krala ulaştırmasını ister. Verdiği mesajı okumamasını ve bu mesajın ülkesi için ölüm kalım mesajı olduğunu söyler. Ölümcül kovalamacalar ve karmaşık tehlikelerle karşı karşıya kalan Karigan bu görevi acaba başarıyla gerçekleştirebilecek mi?
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2011
 • Sayfa Sayısı:
  559
 • ISBN:
  9786055422394
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Kalipso Yayınları
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 2 Alıntı

Zeynep Esra Akdağ 
 06 Eyl 21:54, Kitabı okudu, Beğendi, 7/10 puan

#düşmanaaslaarkanıdönme
"Timas ile yaptığın hatayı sakın tekrarlama, evlat" demişti adam, piposunun dumanı başının üzerinde yükselirken. "Asla rakibinin düştüğünü düşünüp arkanı dönme. Yoksa bunun bedelini hayatınla ödersin."

Ölüm Oyunu, Kristen Britain (Sayfa 84 - Kalipso Lüx Yayınları)Ölüm Oyunu, Kristen Britain (Sayfa 84 - Kalipso Lüx Yayınları)
Zeynep Esra Akdağ 
09 Eyl 17:28, Kitabı okudu, Beğendi, 7/10 puan

#korkunun #kendisi #düşmandır
Savaş alanında korkuya yer yoktur. Korkmak sağlıklı ve normaldir ama korkunun kendisi bir düşmandır.

Ölüm Oyunu, Kristen Britain (Sayfa 107 - Kalipso Lüx Yayınları)Ölüm Oyunu, Kristen Britain (Sayfa 107 - Kalipso Lüx Yayınları)