Omni - Yaradılışın Dört Prensibi

10,0/10  (1 Oy) · 
5 okunma  · 
0 beğeni  · 
397 gösterim
Yüksek bilinçli varlıklardan oluşan Omni grubu, bu kitapta, insanlığın gelişimine büyük bir katkıda bulanabilecek bilgelik dolu bir öğreti sunmaktadır. Omni, öncelikle Yaradılışın Dört Prensibi'ni ve Evrensel Yasaları açıklamakta ve onları günlük yaşamımızda uygulayıp, istediğimiz realiteyi yaratmanın yollarını anlaşılır ve etkileyici bir dille anlatmaktadır. Gerçekten de, kitabı okuduktan sonra, evrensel yasaları mutluluk, sevgi, bolluk, sağlık ve yaratıcılık dolu bir yaşam yaratmak ve ruhen gelişmek için nasıl kullanabileceğimiz tüm açıklığıyla gözler önüne serilmektedir.

Omni, bu aydınlatıcı gerçeklerin yanı sıra, Tanrı, ruhsal tekamül, ruh grupları, tekrardoğuş, din, karma, hayatın amacı, mutluluğun dört anahtarı, insanlığın geçmişi ve geleceği, Yeni Dünya, dünya-dışı ve dünyalı ırklar, ruhsal rehberlik, yükseliş, sevgi, eşruhlar, ölüm, hastalıkların nedeni, yaşlanma sürecinin nasıl durdurulabileceği, bolluk, cinsellik, meditasyonun gerçek amacı ve daha birçok konu hakkında sorulan tüm soruları hem yüksek bir perspektiften, hem de konunun özüne inerek yanıtlamaktadır.
(Tanıtım Bülteninden)

Kitaptan 7 Alıntı

Oblomov 
23 Eyl 10:53, Kitabı okudu, 10/10 puan

Sevmek
Sizi besleyen, yola devam etmenizi sağlayan şey, sizin sevme iradeniz ve özleminizdir.

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 125 - Akaşa Yayınları)Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 125 - Akaşa Yayınları)
Oblomov 
08 Eyl 11:42, Kitabı okudu, 10/10 puan

Sevgi
Sevgi, nasılsanız öyle olmanıza izin vermek ve aynı hakkı herkese tanımaktır.

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 28 - Akaşa Yayınevi)Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 28 - Akaşa Yayınevi)

siz burada bir başkasını tatmin edecek kadar yeterince iyi olmak için değil,yaşam denen oyunu iyice öğrenmeyi,onda ustalaşmayı seçtiğiniz için bulunuyorsunuz.

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 21)Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 21)

eğer rahatsız ya da hastaysanız daima bağışlamanız gereken bir şey var demektir.Bağışlamak gerçek kimliğinizi hatırlalmaktır.

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 39)Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 39)

Bir'e hizmet etmek , "başkalarının size nasıl davranmalarını istiyorsanız,onlara öyle davranın " sözünü yaşama geçirmek anlamına gelir; çünkü siz, " başkalarına ne yaparsanız, onu kendinize yapmış olduğunuzu " bilirsiniz.

Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 73)Omni - Yaradılışın Dört Prensibi, John L. Payne (Sayfa 73)