Ömrüm Senindir Bride Quartet Serisi 4

7,2/10  (5 Oy) · 
31 okunma  · 
5 beğeni  · 
757 gösterim
New York Times çok satan yazarı Nora Roberts, sizi Connecticut'ın en gözde evlilik planlama şirketi Vows'un kurucuları Parker, Emma, Laurel ve Mac'le son bir macera yaşamaya çağırıyor.

Parker Brown arkadaşlarının çocukken oynadıkları oyunu rüyalarının işine çevirmiştir. Ve artık Vows'un yüzü odur her gelinin taleplerini karşılar; bütün işlerin zamanında halledilmesini sağlar; Emma'nın romantik çiçeklerinin, Laurel'ın nefis ikramlarının ve Mac'in çarpıcı fotoğraflarının göz alıcı bir şekilde bir araya gelmesinden sorumludur.
Rüyaların gerçeğe nasıl dönüştürüleceğini çok iyi bilir Tamirci Malcolm Kavanaugh her şeyin nasıl işlediğini çözmeye bayılan biridir ve Parker Brown da bir istisna değildir. Ancak Parker'ın erkek kardeşi onun iyi bir arkadaşıdır ve Mal bu küçük flörtün bir beraberliğe dönüşmesinin ciddi bir adım olduğunun farkındadır.

Uzun bir süredir hiçbir erkek Parker'ın ilgisini çekmemiştir ama kuzguni saçlarıyla motosiklet sürücüsü Mal, görünen o ki bu konuda oldukça hünerlidir. Tutkulu öpücükleri, Parker'ı ona karşı bir şeyler hissetmesine neden olacak kadar gafil avlar. Parker işinde risk alırken her zaman gözü karadır ama bu defa hayatının şansı için kalbini ortaya koymalıdır.

(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2012
 • Sayfa Sayısı:
  344
 • ISBN:
  9789944826082
 • Orijinal Adı:
  Happy Ever After
 • Çeviri:
  Aslı Ağca
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ülkü Ciner 
20 Mar 10:05, Kitabı okudu, 2 günde, 7/10 puan

Serinin son kitabı "Ömrüm Senindir" de; üç kız arkadaşından üçünü de nişanlayan Parker'a sıra geliyor. Okuyanlar bilir diğer üç kitap da birbirine benzerdi. Bu kitap da aynı. Bol bol düğün organizasyon olayları anlatılıyor. Sinyalleri verilen Parker ve Mal aşkı ve kaçınılmaz son. Ayrıca kitapta Mac ve Carter'ın düğününü de okuyabilirsiniz.
Son kitap olduğu için yazar, diğer çiftlerin düğününü de kitabın sonunda anlatsa, hikaye bütünlüğü açısından güzel olurdu. Sanki eksik birşeyler kalmış veya yarım kalmışlık hissettim. Benim bildiğim son kitap. Belki de yazar serinin devamını getirmek adına açık kapı bırakmıştır.

Kitaptan 1 Alıntı

Ülkü Ciner 
 20 Mar 09:54, Kitabı okudu, İnceledi, 7/10 puan

"Kadınlar topluca Amazonya'ya taşınmalı belki ya da en azından yılda dört kez falan oraya tatile gitmeli."
"Amazonya?"
"Carter ya da genel olarak erkekler beni rahatsız edince gittiğim kadın dünyası. Kafamda bir yer. Kişi başına beş ayakkabı mağazası düşüyor, hiçbir şeyin kalorisi yok, tüm kitaplar ve filmler mutlu sonla bitiyor."

Ömrüm Senindir, Nora Roberts (Sayfa 299)Ömrüm Senindir, Nora Roberts (Sayfa 299)