Öpücük Kutusu Ergen Psikolojisi Üzerine

7,6/10  (8 Oy) · 
21 okunma  · 
5 beğeni  · 
776 gösterim
"İnsanın iki ayrı hayatı var: Birincisi 'dışarıdan görünen', ikincisi 'kişinin kendisinin bile ne hissettiğini bilmeden yaşadığı, çatışmalarla, bilinçdışı gizemlerle dolu karmaşık olan' hayatı. Bu kitabı, ikinci hayatınız için yazdım."
-Psikoterapist Mehtap Kayaoğlu-

Çocuklarımızı ne kadar tanıyoruz? Neleri seviyorlar? Neleri sevmiyorlar? Ne yapmak istiyorlar? Neyi istemiyorlar? Neyi biliyorlar? Neyi bilmiyorlar? Öyle çoook şey var ki... Çeşitli büyüme sorunlarıyla gelen 8 ergenin, psikoterapi desteğiyle iyileşme sürecinde yaşadıkları, gerçek yaşam öyküleri ilginizi çekecek! İyi anne-baba olmak için okuduğunuz bu kitapta, kendi çocukluğunuzun satır aralarında kalmış boşluklarında gezineceksiniz. Kimbilir; belki sizin hayatınızda da bir 'öpücük kutusu' vardır...
(Tanıtım Bülteninden)
Damla Çekin 
19 Eki 2015, Kitabı okudu, 8/10 puan

Bu kitabı çocukken okumuştum ve beni çok etkilemişti.İçin de özellikle bir küçük çocukla olan bir hikaye var ki yüreğime çok dokunmuştu.Tavsiye edilir.

Şeyma 
12 Ağu 15:11, Kitabı okudu, 6/10 puan

Mehtap Hanim'in programını televizyonda izlemiştim fakat ilk defa bir kitabını okuma şansı buldum. Kitabın içerisinde yer alan farklı vakalar insanı fazlasıyla bilgilendiriyor. Özellikle ergen çocukların sorunlarını kapsayan kitapta çocukların bilinçaltına inerek sorunun çözülme safhası ilgi cekmeyecek gibi değil. Mehtap Hanım bu işi gayet iyi yapıyor. Özellikle de çocuğunuz varsa okumanız gereken akıcı bir kitap :)