Oyun Bitti

8,5/10  (2 Oy) · 
1 okunma  · 
2 beğeni  · 
452 gösterim
Bu oyunu oynarsanız hayatınızla oynarsınız!

Sinir adındaki bir internet sitesi, oyuncuların cesaretinin test edildiği ve siber ortamda naklen yayımlanacak olan bir oyunun duyurusunu yaptığında, binlerce kişi katılımcı olarak başvuruda bulunur. Şartlar çok açıktır: Eğer şehrin en işlek caddesinde gece yarısı bir hayat kadını gibi giyinerek dolaşabilecek, bir bara girip belalı tiplere sataşabilecek veya herkesin köşe bucak kaçtığı okul müdürünü herkesin ortasında küçük düşürebilecek cesarete sahipseniz bu oyuna katılmamanız için hiçbir neden yok demektir.

Vee, ilk başlarda oyuna katılma konusunda kararsız kalsa da, oyunun arkasında her kim varsa, onun zaaflarını ve nasıl kandırılabileceğini çok iyi bilmektedir. Reddedemeyeceği ödüllerin cazibesine kapılıp partner olarak über yakışıklı Ian'la eşleşen Vee, kendini keyifli bir oyunun içinde bulur. Bir oyun daha... Bir oyun daha... Artan takipçi sayısı... Güzel ödüller... Heyecanlı saatler...

Başlangıçta her şey yolunda gibi gözükse de büyük ödüle giden yolun pek de tekin olmadığını fark eden Vee, katılımcılarla birlikte ölümcül bir tehlikenin içinde olduklarını anlar. Artık onlar dönüşü olmayan bir noktadadırlar.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2013
 • Sayfa Sayısı:
  304
 • ISBN:
  9789752116870
 • Orijinal Adı:
  Nerve
 • Çeviri:
  Berna Gülpınar
 • Yayınevi:
  Altın Kitaplar
 • Kitabın Türü:

SİNİR. Sınırlarınızı epey zorlamanızı bekleyen bunun karşılığında yarışmacısını hediyelere boğan bir tür cesaret oyunu. Kim tarafından yürütüldüğü belli değil ve bir kere oyuna başlarsanız geri dönüşünüz yok. Vee sürekli arka planda olmaktan sıkılarak başvuruda bulunur ve hiç beklememesine rağmen kendini oyunların içinde bulur. Vee, partneri Ian'la birlikte oyundan oyuna sürüklenirken yazarın akıcı diliyle okuyucuyu da peşinden sürüklüyor. Bir devam kitabı var mı acaba diye düşündürecek bir sonla bitse de tek kitap. Sonlarına doğru temposunun biraz düştüğüne düşünsem de gayet heyecanlı ilerliyor. 3 gün içinde rahatlı bitirilebilir. Bir şans verin derim ben.