Papatya Falı Lovett, Texas Serisi 1

5,9/10  (13 Oy) · 
43 okunma  · 
13 beğeni  · 
1.386 gösterim
Daisy, yüksek topuklu ayakkabılarının bir daha Lovett kasabasının tozuna bulanmayacağına dair kendine söz vermişti. Ama hayat işte… Geri dönmek zorunda kalacağını kim bilebilirdi ki…

Üstelik her şey bıraktığı gibi duruyordu. Kız kardeşi hâlâ biraz çılgındı. Annesi bahçesini pembe plastik flamingolarla dekore etmeye devam ediyordu. Yıllar önce buruk bir hikâye olarak ardında bıraktığı Jackson ise hâlâ eski günlerdeki gibi çekiciydi. Daisy'nin, ona mutlaka anlatması gereken bir şey vardı; bir sır… Yıllarca sakladığı ve artık sonuna geldiği için mutlaka açıklamak istediği bir sır.

Jackson ise durmadan karşısına çıkan Daisy'nin onu takip ettiğini düşünmeye başlamıştı. Ondan uzak durmaya kararlıydı. Aynı hatayı tekrar yapmayacaktı; yapmayacaktı; yapmazdı, değil mi?!
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2014
 • Sayfa Sayısı:
  336
 • ISBN:
  9786055092672
 • Orijinal Adı:
  Daisy's Back in Town
 • Çeviri:
  Gamze Tokgöz
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Mücahit 
17 Tem 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Rachel Gibson romantik komedi tarzında olan en favori okuduğum yazarlar arasında. Bu kitabı en mükemmeli değilse de zihin boşaltan her zamanki esprili anlatımı bu kitapta da var. Her kitabı okumaya değer...tesadüfler adasından sonra bu daha iyiydi çabucak bitti kesinlikle tavsiye ederim.Kitabı okuyunca insanın aklına aşk her şeyi affeder mi? sorusu geliyor. Eğlenceli romantik komedi tadında bir kitap. Hoş vakit geçirmek isteyenlere tavsiye edilir.

Zeynep 
21 Kas 16:52, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 8/10 puan

Okurken eğlendiğim, günlük hayatın stresinden arındığım, hikayesi ve kurgusu basit ama eğlenceli, romantik komedi tarzında bir kitap. Rachel Gibson'ın kitapları hep bu tarzda ve okuduğum ağır kitapların arasına bu tarz kitaplar serpistirmek beyninin dinlenmesine de yardımcı oluyor.

Bohem_kizi 
13 Şub 08:01, Kitabı okudu, 3 günde, 4/10 puan

Totalde cok fazla romantik kitap tercih edenlerden degilim çünki kurgusunu zaten biliyosunuz az çok. Fakat bazı dönemlerde böyle hafif kitaplar iyi gelebiliyor (üst üste kapitalizm konulu kitaplar açıkcası çok bunaltmıştı). Ama genel baktığımızda sizi zorlamayan romantik komedi film tadında bir kitaptı. Yalnız okumadan önce dikkat etmeniz gereken konu +18 lik kısımlar vardı ki zaten bir romantik kitaplarda olmazsa olmaz özellik maalesef. Yine de fena değilldi...

Seda Köktürk 
19 Mar 17:02, Kitabı okudu, 4 günde, Beğendi

Daisy nin hikayesini anlatan bu kitap bana hayatın ve insanların beklemediğimiz sırlarla dolu olabileceğini fakat o sırların sonunda bilemediğimiz güzelliklerle de karsilaşabileceğimizi gösterdi. Anlatımını gayette başarılı buldum.

fatma eren 
12 Oca 09:08, Kitabı okudu, Puan vermedi

Kitap güzel ve seri bir şekilde okunsada bana göre bu büyüklükteki bir sırrın bu kadar saklanması bence saçma...

Kitaptan 2 Alıntı