Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin

9,0/10  (4 Oy) · 
10 okunma  · 
3 beğeni  · 
652 gösterim
"Louise Hay, yazdıklarıyla bütün iyileşmenin başladığı yer olan ruhunuza sesleniyor. Bu kitaba bayıldım... Louise Hay'e de."
Dr. Wayne W. Dyer

Dünyanın en çok okunan yazarlarından Louise L. Hay elinizdeki bu kitapla düşüncelerinizi, inançlarınızı ve duygularınızı pozitif yönde derinleştirerek içinizdeki duygularınızın çevrenize coşkuyla akmasına yardımcı olacaktır.

Pozitif düşünce öğrenilecek çok şey var ama hepsini bir seferde özümseyebileceğinizi düşünmeyin. Bazı fikirler hoşunuza gidebilir, bu yüzden işe bildiğiniz yerden başlayın. Bu kitaptan sadece tek bir iyi ders çıkabilir ve onu yaşam kalitenizi yükseltmek için kullanabilirseniz, o zaman gerçekten ilerleme kaydetmiş olursunuz. Kitabı okurken farkında olmanız gereken önemli bir şey, "dışarıda" arıyor olabilceğiniz şeyin gerçekte içinizde ve olumlu yönlerde kullanmanız için hazır olduğudur. Dilerim, bu kitap gerçekte ne kadar güçlü olduğunuzu anlamanız için size yardımcı olur...
(Arka Kapak)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2008
 • Sayfa Sayısı:
  275
 • ISBN:
  9789944983419
 • Orijinal Adı:
  The Power Is Within You
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Koridor Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Gökhan Taşpınar 
22 Haz 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

İçinde bulunduğum sıkıntılı dönemden dolayı 2.kez okuma ihtiyacı hissettiğim ve keyif aldığım, yeni şeyler öğrendiğim kişisel gelişim kitabı, kısaca içsel dünyamızı keşfetmenin, içsel yolculuğumuzun kişisel gelişimimiz için çok önemli olduğunu anlatıyor...Kendi alanında uzman olan Louise Hay, ciddi araştırmalar sonucunda elde edilen sonuçları okurlarıyla paylaşarak, yaşamla ilgili önemli katkılarda bulunuyor. Hatta kitabın sonunda yararlı uygulamalar da bulunmakta. Bu anlamda Pozitif Gücün Büyüsü kişisel gelişimle ilgili tavsiye edebileceğim kitapların başında gelmektedir...

Kitaptan 6 Alıntı

Tuğba K 
01 Oca 22:30 · Kitabı okuyor

Yeterince uzun süre tekrarlarsanız, bir düşünceyi bilinçaltınızda bir inanç haline getirirsiniz.

Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 50 - Not: Bilinçaltı kelimesinin doğru kullanımı bilinçdışı'dır.)Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 50 - Not: Bilinçaltı kelimesinin doğru kullanımı bilinçdışı'dır.)
Tuğba K 
13 Oca 00:19 · Kitabı okuyor

Her olay, eğitici bir deneyimdir.
Bazen hayatlarımızdaki her şeyi çözmemiz gerektiğini sanırız ama belkide gerçekte gereken tek şey, o durumdan bir şeyler öğrenmektir.

Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. HayPozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay
Tuğba K 
30 Ara 2016 · Kitabı okuyor

Geçmişe, hayatımızdaki zenginliğin ve bolluğun bir parçası olarak bakalım. O zenginlik ve bolluk olmadan, bugün burada olamazdık. Daha iyisini yapamadığınız için kendinizi hırpalamanın anlamı yok. Bildiğiniz ve elinizden geldiği kadarıyla en iyisini yaptınız. Geçmişinizi sevgiyle serbest bırakın ve sizi bu yeni farkındalığa taşıdığı için minnet duyun.

Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 23 - Koridor yayıncılık)Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 23 - Koridor yayıncılık)
Gökhan Taşpınar 
 18 Haz 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Kronik içsel nefret, suçluluk ve içsel eleştiri kalıpları, vücudun stres seviyesini yükseltir ve bağışıklık sistemini zayıflatır.

Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 73)Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 73)
Gökhan Taşpınar 
18 Haz 2016 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 8/10 puan

Kırgınlık, uzun zaman boyunca gömülü kalarak birikmiş olan öfkedir. Kırgınlıkla ilgili temel sorun, bedende genellikle aynı yerde kalması ve zaman içinde bedeni kemirerek sık sık tümörlere ve kansere dönüşmesidir. Dolayısıyla, öfkeyi bastırmak ve bedende tutmak, sağlık için kesinlikle iyi değildir. Yine, bu duyguları salıverme zamanı gelmiştir.

Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 95)Pozitif Gücün Büyüsü - İçinizdeki Gücü Keşfedin, Louise L. Hay (Sayfa 95)