Sadece Başbakan Okusun

9,1/10  (29 Oy) · 
134 okunma  · 
17 beğeni  · 
1.529 gösterim
Hayatı boyunca hiç kaybetmeyen tek adamım ben.
Bir ölümsüz gibi yaşamayı başardığımı düşünüyorum ve öleceğime hiç inanmıyorum; ama olur da bir gün ölürsem, benden bahsederken sakın ‘Hayatını Kaybetti.’ diye bir ifade kullanmayın; çünkü ben ölmüşsem asla hayatı kaybetmemişimdir.
Ben ölmüşsem mutlaka ölümü kazanmışımdır.

Dünyanın En Akıllı İnsanı Şimdi de
‘Sadece Başbakan Okusun’ diyor!

‘Sadece Başbakan Okusun’ kitabı Kashna Dahi Fabrikası’nın kurucusu, Dünyanın En Akıllı İnsanı Erdal Demirkıran tarafından yazarın 8. kitabı olarak kaleme alınmıştır.

Yazarın ifadesine göre 2016 yılında yaşanmış gerçek bir hikayeden esinlenerek vücuda getirilen kitap, roman tadında yazılmıştır. Naravenya Cumhuriyeti’nin Başbakanı olan Barkudza, bir gün durduk yerde bir zarfın üzerinde ‘Sadece Başbakan Okusun’ yazan bir mektup alır, mektupta yazılanlar başbakanı çok etkiler. Bu yazışmalar esrarengiz bir şekilde tek taraflı olarak devam ederken, başbakan bambaşka bir insana dönüşür ve ülkesini dünyanın en muazzam gücü haline getirir.

Kitapta trafikten teröre, ekonomiden dış politikaya kadar yüzlerce soruna, akla biraz fazla uygun çözümler sunan yazara,

- Kitabınızı özetler misiniz?

diye sorduğumuzda,

- Bu kitap başbakana gelen o mektuptur!

diye cevap vermiştir.

Hikayesiyle büyüleyici bir etki bırakacağından hiç şüphe etmediğimiz bu kitap, içindeki 100’ü aşkın akıl almaz projeyle de okuyucusunu şaşkına çevirecektir.
 • Baskı Tarihi:
  Mart 2009
 • Sayfa Sayısı:
  585
 • ISBN:
  9789756197073
 • Yayınevi:
  Kashna Kitap Ağacı
 • Kitabın Türü:
Mustafa Türköz 
27 Ağu 2015, Kitabı okudu, 37 günde, Beğendi, 10/10 puan

Erdal Demirkıran'ın birçok kitabı etkileyici ve insanın hayatını etkiliyor. Kitabı okuyunca başka dünyaya giriyorsunuz. Muhteşem bir devlet ve yaşam nasıl olunabilir onu konu ediniyor.Kaliteli bir eser olmuş.

Kübra Aleyna Çolak 
03 Tem 2014, Kitabı okudu, 10/10 puan

Şu kitabı okumadan ölmeyin arkadaşlar gerçekten size vir şeyler katar samimi söylüyorum kashna felsefesini sevdiğim ve Erdal Demirkırana hayranlığımın arttığı bir kitap.

Esma Meral 
19 Tem 03:01, Kitabı okudu, 10/10 puan

Erdal Demirkan ın diğer kitaplarına nazaran en sevdiğim ve hayranlıkla okuduğum kitabı kash barkudza büyük adam ve hayatı boyunca kaybetmeyen tek adam

Kitaptan 1 Alıntı