Sana İhtiyacım Var

7,7/10  (28 Oy) · 
154 okunma  · 
24 beğeni  · 
1.673 gösterim
Bir Cuma gecesi, Katie'nin hayatına çok çekici bir yabancı girdi. Pazar günü hayatı tamamen değişmişti.
Çok güzel bir genç kadın olan Katie Connelly acı dolu geçmişini iyi bir kariyerin, güzel bir evin, özgürlüğün ardına gizliyor, erkeklerden olabildiğince uzak durmaya çalışıyordu. Hayatındaki en önemli eksikliğin ise farkında değildi; ta ki gururlu, yakışıklı Ramon Galverra'yla tanışana kadar.
 • Baskı Tarihi:
  Kasım 2009
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789944822091
 • Orijinal Adı:
  Tender Triumph
 • Çeviri:
  Pelin Demirhan
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınevi
 • Kitabın Türü:
özlem kesim 
10 Eki 2016 · Kitabı okudu · 8 günde · 3/10 puan

Judith Mcnaught'un okuduğum tek kötü kitabı.Karakterler çok yapay ve samimiyetten bir o kadar uzak. Kurgu namına da çok bir şey olduğunu söyleyemem. Yazarın Sonsuza Kadar,Düşler Krallığı,İçinde Aşk Saklı, Kusursuz, Seni Beklerken ve Cennet kitaplarını tavsiye ederim.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
16 Eki 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Deliler gibi aşk romanlarına dönüş yaptığım garip bir ruh hali içindeyim. Galiba gerçek dünyadaki buhranları yenmenin tek yolu bu. Ne yana dönsek acı var, karamsarlık var, korku var, hayal kırıklıkları ve asık suratlar var. Zaten her çok okuyanın derdi bu değil midir? Hayattan kaçmak.
Neyse bu ruh haline en iyi kraliçe J. Mc Naught kitapları gelir deyip; seri bir halde her zaman olduğu gibi günde 1 tane bitirerek açgözlerimi, hatta kapkara ruhumu doyurmak niyetindeyim.
Bu kitaba gelene kadar da iyi gidiyordu da, bi gitmedi bu sefer ya. Gidemedi daha doğrusu. Zannederim ki, bir zaman sonra kraliçe kulvarından sıkılıp tarz değiştirmeye karar verdi ve az da olsa çuvalladı. Zaten son kitaplarını hep bu hisle okumuştum, ki bu da o seriden. Size tavsiyem çok beklenti ile okumayın ama yinede çoğu kitaba göre çok çok iyi olduğu fikrine ben de katılıyorum.

Sinem 
12 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Sanırım Judith'in yazdığı en kötü kitap. Bütün kitap boyunca evlenmeleri için uğraştıktan sonra evliliklerinin tek paragrafla anlatılması beni çokça sinir etti.

Judith'den beklemeyeceğim kadar kötü bir kitaptı yüne de bir çok yazarın yazabileceği en iyi kitap olduğu için de puanını çok fazla kıramadım.