Sen Gelmeden Önce Westmoreland Serisi 3

8,6/10  (29 Oy) · 
138 okunma  · 
25 beğeni  · 
1.537 gösterim
Sheridan Blomleigh'in çocukluğu bir at arabasında, babasıyla birlikte mutlu bir gezgin gibi Amerikan kasabalarını dolaşarak geçmiştir. Ancak on dört yaşına geldiğinde evde kalmış teyzesinin hoşgörüsüz eğitimi allına girmek zorunda kalır.
Varlıklı genç hanımlara eğitim veren bir okulda öğretmenlik yapmaya başladığında, öğrencilerinden Charise'in bir lordla evlenmek üzere ingiltere'ye gideceğini öğrenince, hayatında yeni bir sayfa açma umuduyla ona refakatçi olmayı kabul eder. Charise, gemide tanıştığı biriyle bir limanda inip ortadan kaybolunca, Sheridan, Londra'ya tek başına gidip Charise'in nişanlısına hesap vermek zorunda okluğunu düşünür.

Ancak Londra'da beklenmeyen bir olay olmuş ve Charise'in nişanlısı bir kazada yaşamını yitirmiştir, Kazaya sebep olan Lord Stepken Westmoreland, suçluluk duygusu içinde, limana açıklama yapmaya gelmiştir. Durumu Sheridan'a açıklamaya çalışırken, bir vincin taşıdığı ağır bir kargo genç kızın başına çarpar. Lora, kendini kaybeden Sheridan'ı evine götürüp doktoruna teslim eder.

Genç kız Üç gün sonra Stepken Westmoreland'in yatak odasında kendine geldiğinde, geçmişiyle ilgili hiçbir şey hatırlamamaktadır. Genç kont ve ailesi kıza sıcak bir sevgiyle yaklaşırlar. Güzel Sheridan ile yakışıklı, zeki ve cömert Kont Stepken arasında tutkulu bir aşk doğar. İki genç evliliğe doğru yol alırken, beklenmeyen bir gelişmeyle mutluluk kâbusa dönüşürse de, aşk acımasız sınavlardan galip çıkacaktır.
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2011
 • Sayfa Sayısı:
  408
 • ISBN:
  9789753317405
 • Orijinal Adı:
  Until You
 • Çeviri:
  Duygu Uğur
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Sinem Atılgan 
28 Haz 2015, Beğendi, 8/10 puan

Öğrencisi Charise'İ Londra'ya evlenmesi üzerine götüren Sheridan Blomleigh hayatında yeni bir sayfa açacaktır.Ancak Charise'nin limanda başka biriyle kaçması üzerine hayatı mahvolur.Ancak bu bir mahvoluş mu yoksa bir tesadüf mü?

Nur D. 
 28 Oca 17:08, Kitabı okudu, Puan vermedi

Sırf bu kitabı okumak için seriye devam ettiğim için belli bir beklentim vardı. Seride Judith McNaught'ın Royce ve Jennifer'ı anması çok hoşuma gitti. O anlar hep bir gülümseme sebebiydi. Diğer yandan bu kitabın sonu beni okuduğum diğer Mcnaught kitapları kadar tatmin etmedi.