Son Umut

9,2/10  (5 Oy) · 
20 okunma  · 
8 beğeni  · 
604 gösterim
Ruhumun yine sıkılıp bunaldığı bir anda, şehrin en ünlü kitapçısına gitmiştim. Hiçbir açıklama yapmadan, Kitap istiyorum diye daldım içeriye..
Usta bir psikolog tavrıyla, orta yaşlı bir bayan dikildi karşıma..
Bir kitap tavsiye edeceğim size, dedi. Bu kitabı okuyunca, yazarın diğer kitaplarını da bir an önce okumak isteyeceksiniz.
Kitabı, klasik bir deyimle bi soluk'ta bitirdim. Nerede mi? Oracıkta..
Hem de iki saat içinde..
Yaşanmış, ibretli ve sırlarla dolu hayat öykülerinin satır aralarında kendimi bulmuştum. Acaba, dedim. Ben de ibretli hayat hikayemi anlatsam, benim öyküm de yolunu kaybetmiş, ümidini yitirmiş genç kuşağa bir kılavuz olamaz mı?
Bunun için, umutsuz dünyanın Son Umut'unu sizinle yaplaşmak istedim. Oradaki olayların ve sahnelerin, hayatınıza ışık olması niyetiyle..
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2006
 • Sayfa Sayısı:
  191
 • ISBN:
  9799752691819
 • Yayınevi:
  Nesil Yayınları
 • Kitabın Türü:
sabah uykum 
28 Ara 2016, Kitabı okudu, 8 günde, Beğendi, 10/10 puan

Çok güzel bir kitaptı gerçekten okursanız hayatınıza çok etki eder.
Alime' nin öyküsünü kesinlikle okuyun ve Allah' ın her zaman yanınızda olduğunu, her şeyin bir çaresinin olduğunu unutmayın...

berfin argarun 
17 Ağu 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Bu kitap umudu tükenmek üzere hatta tükenmiş olan genç bir kızın ibretli hayat öyküsünü anlatıyo.genç kızın başına gelen bir sürü zorlu imtihan var bunların üstesinden allaha dayanarak yeniyo.bu zorlu hayat mücadelesindede bir sevdaya kapılıyo ve sevdalandığı kişiyi hep bir kavuşma arzusu içinde..