7,8/10  (43 Oy) · 
220 okunma  · 
58 beğeni  · 
7.775 gösterim
Tazeoğlu, bu kitabında yalnızca yayınlanmış eserlerinden değil, yeni yazmış olduğu aforizmalarından da faydalanıyor. rnrnHer biri birer Özlü söz olan bu cümleler, kiminizin not defterinde, kiminizin duvarında, kiminizin de kişisel iletisinde yerini alacak ve başkalarına ulaşacak. Bu özlü sözlerin, özellikle genç kuşağın kendini ifade ettiği ama artık paylaşılmaktan yüzüne bakılmayan sosyal paylaşım sitelerindeki iletilere ve Internet dünyasına da taze kan getireceğine eminim. Benim gibi düşünenlerse bu cep boy kitabı hep yanında taşıyacak. Belki çantanızda çok yer kaplamayacak ama hayatınızda inanamayacağınız kadar büyük bir yer edeceği kesin..
 • Baskı Tarihi:
  2012
 • Sayfa Sayısı:
  204
 • ISBN:
  9786054607280
 • Yayınevi:
  Destek Yayınları
 • Kitabın Türü:
Nihan A. 
04 May 2015, Kitabı okudu, Puan vermedi

Bu kitabı Kahraman Tazeoğluna imzalattığımda 'şiir gibi bakıyorsun en güzel imzamı atmalıyım' demişti. O anı unutamadığımdan bu kitap benim başucumdadır her zaman :) Kahraman Tazeoğlunun yeri çok ama çok ayrı benim için. Diğer kitaplarıda harikadadır. Postitlere yazıp odanızın köşelerine yapıştıracağınız sözleri var..

dilara sarsılmaz 
04 Eyl 15:18, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

kahramn tazeoğlunun sözlerinin bulunduğu bu kitapta insana ferahlatıcı bir etki veriyor. herkesin bu sözlere göz atmasını tavsiye ederim..İYİ OKUMALAR.......

Hatice Çiçekçi 
10 Şub 22:42, Kitabı okudu, Puan vermedi

Bu kitapta herkesin kendinden bir parça bulmasını sağlayan bazen dile getiremediğimiz şeyleri en güzel haliyle tarif eden bir kitap okumanızı tavsiye ederim kimisi sizin için çok anlamlı olabilir kimisini ise ne demek istediğini bile çözemeyebiliriz çünkü belki de bizim başımızdan o sözü anlamamızı sağlayan bir olay geçmemiştir.

HİLAL ÖZŞAHİN 
28 Ağu 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 6/10 puan

Çok çok sevdiğim bir kitap defalarca sıkılmadan okurum bukredeki hayranlığım söz kitabıyla dahada arttı bambaşka kitabı zaten bastan aşağı bir harika son olarak vazgeçtim kitabınıda okudum ya hayranlığım iyice arttı yeni kitablarını dört gözle bekliyorum :)

Semiha E. 
17 Mar 10:30, Kitabı okudu, 7 günde, 7/10 puan

Çoğunluğu aşk üzerine söylenmiş güzel ve özlü sözlerin olduğu bir kitap. Açıkçası yazarın okuduğum ilk kitabı beklentimin altındaydı diyebilirim.

Kitaptan 80 Alıntı

Emire Nişli 
03 May 08:16, Kitabı okudu, 9/10 puan

Göğsüme işlediğin ten rengi bir dövme senin aşkın. Bakanlar göremiyorlar…
Bir sen biliyorsun onun varlığını; bense hep hissediyorum o dövmenin acısını.

Söz, Kahraman TazeoğluSöz, Kahraman Tazeoğlu
Semanur Saç 
30 Oca 2015, Kitabı okudu, Puan vermedi

Sevmekle sevmemek arası bir şey yoktur; emin olmak veya şüphe etmek vardır.

Söz, Kahraman TazeoğluSöz, Kahraman Tazeoğlu
Semiha E. 
14 Mar 16:53, Kitabı okudu, İnceledi, 7/10 puan

"Küçücük gözbebeğimden, hayatıma girdin de kocaman kalbimin neresine sığamadın da gittin?"

Söz, Kahraman Tazeoğlu (Sayfa 5)Söz, Kahraman Tazeoğlu (Sayfa 5)