Tehlikeli Kızıl Love Me with Lies Serisi 2

8,9/10  (17 Oy) · 
36 okunma  · 
14 beğeni  · 
1.044 gösterim
Sevgili Fırsatçı,
Onu benden alabileceğini sandın ama kaybettin. Ve şimdi benim olduğuna göre onu elimde tutmak için her şeyi yaparım. Şüphen mi var? Senin olması gereken her şey benim. Olur da merak ediyorsan; aklına bile gelmiyorsun artık. Onu bırakmayacağım… Hem de hiç.
Tehlikeli Kızıl
Leah Smith sonunda istediği her şeye sahiptir. Tam olarak öyle olmasa da. Evliliği, ömür boyu sürecek bir bağlılıktan ziyade daha çok bir borç gibiydi. Oluşturmak için var gücüyle uğraştığı imajı ise gözlerinin önünde dağılıp gidiyordu. Yeni bir rol ve sırlarla dolu geçmişiyle Leah, çaldığı şeye sahip çıkmak için ne kadar ileriye gideceğine karar vermeliydi.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2014
 • Sayfa Sayısı:
  296
 • ISBN:
  9786055175474
 • Orijinal Adı:
  Dirty Red
 • Çeviri:
  Meltem Türkmen
 • Yayınevi:
  Aspendos Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
Esma Tezgi 
30 Mar 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Ne Kızıl'dı be! Ne yalan söyleyeyim etkilendim Leah'dan, cadaloz, kötü, uzak durulması gereken biri ama yazar çok iyi anlatmış. Genelde okuduğumuz iyi ve çok seven salak kızlar gibi değil bu serideki kızlar, ikisi de dişli ikisi de masum değil, her şeyi yapacak türden kızlar.
Kitap çok hızlı aktı gitti, ilkinden çok daha iyiydi.

Pelin Sueda 
27 Eyl 2016 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 7/10 puan

Fırsatçı , çok kritik bir yerde bitince bende ikinci kitabı alayım dedim . Leah karakterinden nefret ediyorum ama kadın öyle bir yazar ki böyle bir karakteri bile sevdirebiliyor . Öncelikle söylemeliyim ki yazarın diğer kitaplarından daha monoton buldum , çünkü başlarda dedim ki bu anlatım Tarryn'ın olamaz ! falan . Başlarda Leah karakterine ısınmamış olsam da ortalarına doğru sevdirdi kendini . 3. kitap Caleb'in ağzındanmış . Bakalım o nasıl ... Bu kitabı başka bir yazar yazsa ıy bu ne be falan derdim ama Tarryn yazınca farklı oluyor ... Ne diyeyim , yazarın yine kendi değil kalemi konuşmuş .

sevcan demirel 
29 Şub 2016 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Serinin 2. Kitabı olan tehlikeli kızıl gerçekten adının hakkını veren bir karakterin yaşamı ve yaptıkları ile soluksuz okutuyor. Şimdi sıra 3. Kitapda....

Kitaptan 2 Alıntı

tuna çaydamlı 
23 Şub 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Nefret, öyle muazzam bir duygudur ki, insanın içindeki her şeyi geriye kül yığını kalana kadar yakıp atar...

Tehlikeli Kızıl, Tarryn FisherTehlikeli Kızıl, Tarryn Fisher

“Aşk mantıksızdır. Bir deliğe düşer gibi içine düşersin. Sonra sıkışırsın. Aşkın içinde yaşamaktan çok, aşkın içinde ölürsün.”

Tehlikeli Kızıl, Tarryn FisherTehlikeli Kızıl, Tarryn Fisher