Tutulma Twilight Serisi 3

7,9/10  (312 Oy) · 
2.346 okunma  · 
203 beğeni  · 
4.022 gösterim
Epsilon Yayınevi okurlarının heves ve ısrarla neredeyse her gün arayarak "Ne zaman çıkacak?" diye sorduğu Tutulma çıktı!

Tüm dünyada satış rekorları kıran Alacakaranlık Serisi'nin yüksek hasılatlı filmi vizyona girmeden beklenen üçüncü kitap Tutulma, hem de filmin afişiyle birlikte kitabevlerinde...

Binlerce Alacakaranlık hayranını beklediğine değecek kadar sevindirecek olan kitabın satışa sunulduğu ilk gün kapışılması mümkün!

Çünkü Edward'la Bella için aşkın anlamı Tutulma'da daha derin...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2008
 • Sayfa Sayısı:
  541
 • ISBN:
  9789944821230
 • Orijinal Adı:
  Eclipse
 • Çeviri:
  Eren Abaka
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Beyzanur YILMAZ 
25 May 14:46, Kitabı okudu, 38 günde, Beğendi, 10/10 puan

Seattle gizemli , öldürücü bir tel tarafından harap edildiğinden ve kötü niyetli bir vampir onu araştırmaya devam ettiği’nden dolayı Bella kendini tehlikeyle çevrili buldu.Hepsinin ortasında aşık olduğu Edward ve Jacob’un arkadaşlığı arasında seçim yapmakla yüzyüze kalmıştır ki bu karar vampir ve kurtadam arasındaki eskimeyen mücadeleyi tutuşturmak için olasıdır.Mezuniyeti hızla yaklaşırken Bella birden fazla karara sahiptir: HAYAT ya da ÖLÜM. Fakat hangisi ?

Ceren Acer 
07 May 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Yazar yine olağanüstü kurgusuyla beni kendine bir kez daha hayran bıraktı. Alacakaranlık serisinin üçüncü kitabı muhteşemdi. Sayfaları büyük bir merakla çevirdim. Kitabın başından sonuna kadar heyecanım hiç düşmedi. Olaylar çok akıcı bir biçimde kaleme alınmış. Bunu okumakta geç bile kalmışım. Fakat, geçte olsa sonunda nihayet okuyabildim. Serinin dördüncü kitabı olan Şafak Vakti romanında yazarın kurgusu nasıl olacak diye merak ediyorum doğrusu. Henüz okumayanlar okumalısınız. Herkesin kütüphanesinde olması gerektiğini düşünüyorum bu kitabın.

ayşe altın 
04 Ağu 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Eğer filmi olan bir roman oluyorsanız mutlaka once romanını okuyun ardından filmi izleyin çünkü roman daha çok şey karar benliginize.. önce filmini izlerseniz roman okuma hevesiniz kalmaz çünkü roman okuma hevesi romanın akıcılığından kaynaklanıyor sonunu bildiğiniz romanının akıcılığı kalmaz ki..

Ayşen BÜLBÜL 
09 Eyl 2015, Kitabı okudu, Puan vermedi

Serinin okuduğum tek kitabı. Filmini izlemiş olsam da sadece bu kitabı okudum. Etkilenmedim mi elbette etkilendim . Yazarın hayal gücü ve kurgusu muhteşem.

Çalışkanarı Çiğdem Özdemir 
30 Mar 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Hiç bir seri (vampir) kitapları bu kadar etkilemedi beni.
Bu kitap çok daha iyi,yeni ay çok sıkıcıydı.Bu daha alacakaranlık tadında olmuş.Üstelik Serinin sonu için heyecanını artıran bi kitap olmuş.Bence de tam bir seri kitabı Alacakaranlık ve Yeniay'ı okumayan için garip ve anlaşılmaz olabilir.Örneğin Geceevi romanları(işaret,seçilmiş....) kitapta çok tekrar var diye eleştirilse de tek başına okununca da anlaşılabilecek kitaplar olmuş.Fakat bu seri tam olarak bir bütün.Ama SERİ olarak SÜPER!!

Furkan 
23 Eyl 22:02, Kitabı okudu, 2 günde, 7/10 puan

Serideki en gereksiz kitap benim gözümde. İçinde belki de istediğim tarzda önceki kitaptan daha üst düzeyde aksiyon ve karmaşa barındırmadığı yüzündendi. Bella karakterinin yanlış üstüne yanlış yapması ve inatçı düşünceleri sayesinde sayfaları sıka sıka okudum.

Sedat türksever 
14 Eyl 2015, Kitabı okudu, 62 günde, Beğendi, 7/10 puan

2.Kitaba göre daha yoğundu.Karakterlerin geçmişine biraz daha fazla odaklanan kitapta güzel kesitler yok değildi.Uzun bir zamanda kitabı bitirebildim.

Twihard olduğum için bir anne bebeğini nasıl görüyorsa ben de bu serinin kitaplarını öyle görüyorum. Her biri mükemmel. Objektif bakmak gerekirse evet dünyanın en iyi kitabı değil ama bende en çok iz bırakan ve en sevdiğim kitapların başında geliyor.

canan bayındır 
03 Ara 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

serinin üçüncü kitabı dediğim gibi tüm seri harika.

2 /

Kitaptan 4 Alıntı