Vedaya Zaman Yok

9,2/10  (20 Oy) · 
28 okunma  · 
11 beğeni  · 
780 gösterim
Arkasında iz bırakmayan bir kayıptı o.

Şimdiye kadar... Evde çıt çıkmıyordu. Ne işe gitmeye hazırlanan annesiyle babasının seslerini duyuyordu, ne de okula geç kalan erkek kardeşinin gürültüsünü. Acaba önceki gece yüzünden onu cezalandırıyorlar mıydı? Ders çalışması gerekirken arkadaşlarıyla dışarı çıkmış, dönüşte de babasıyla tartışmıştı. Herkes neredeydi? Neden ailesi ortadan kaybolmuştu?
Bu gizemin üzerinden yirmi beş yıl geçse de, Cynthia'nın kafası hala cevaplanmamış sorularla doluydu. Ailesi öldürülmüş müydü? Yoksa kaçırılmış mıydı? Eğer hayattalarsa onu neden terk etmişlerdi?

"Vedaya Zaman Yok, ara sokaklarda geçen heyecan verici bir macera. Linwood Barclay, tek bir yanlış adım bile atmıyor ve okuru şaşırtmaya devam ediyor. Vedaya Zaman Yok'u gece okumaya başlamayın yoksa bitirene kadar gözünüze uyku girmeyecek demektir."
-Charlaine Harris-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ekim 2012
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786051420431
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Artemis Yayınları
 • Kitabın Türü:
Hande Kırkımcı 
08 Haz 2016, Kitabı okudu, 6 günde, 10/10 puan

uzun suredir arayıp bulamdığım,artemis yayınlarının basımıyla aldığım ve üç günde okuyup bitirdiğm kitaptır.kesinlikle okunmali,kolay kolay tahmin edilemeyecek olaylar ve filmi kesinlikle çekilmeli

Hale Yıldız 
23 Kas 2014, Kitabı okudu, Beğendi, 9/10 puan

Kesinlikle çok sürükleyici ! okunması gerek kitaplardan

arzu amaç 
28 Mar 2015, Kitabı okudu, 8/10 puan

Farklı bir gerilim hikayesi...Ailesi bir anda evden yok olan bir çocuğun, yetişkin olduğunda geçmişi sorgulamasının, sonuca doğru giderken belki her şeyin geçmişte kalmamış olabileceğini fark etmesi... Baştan sona aileye ne olduğunu merak etmenizi sağlayan yazar, tırmandırdığı gerilimle kitabı acilen bitirmenizi sağlıyor. Polisiye bir hikayeden çok bir aile dramı...

Ömür cengiz 
24 Tem 2015, Kitabı okudu, Beğendi, 9/10 puan

Çok çarpıcı ve dramatik bir hikaye. Aileye ne olduğunu bir an önce öğrenebilmek için sabaha kadar uyumadan okudum. Hikaye hiç beklemediğim bir şekilde bitti. Merakla okunan güzel bir kitap...

Deryslckela 
18 May 2016, Kitabı okudu, 8 günde, 8/10 puan

1 senedir bu kitabı aradım heryerde bu kitabın çok güzel ve okunması gereken bir kitap olduğunu duydum. En sonunda Artemis yayınları tekrar baskıya verdi ve nihayet kitaba ulaştım . Okuduğunuzda akıcılığı sizi ilk okumada 100. sayfaya getiriyor. Tv de heyecanlı ve gerilimli film seyrettiğinizi ve araya rekllam girmemesi iÇin dua edip sonunu cok merak edersiniz.Bu kitap size bunu yaşatıyor :) Bilginize , ilminiz birşey katacağını sanmıyorum fakat kendi kafanızdan birseyleri siz cözmeye çalıştığınız için adrenalin yaşatabilir :) Kitapdan alıntı yada özetleme yapmayacağım merak edip alıp okuabilirsiniz:)

Emine Bozkurt 
27 Ara 2016, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

uzun süre arayıp bulamadığım, sonunda tüyaptan temin ettiğim bir kitap. pek fazla polisiye kitap okumam ama bu kitaba bayıldım. elimden bırakamadım. iki günde su gibi aktı gitti. neden hala filmi çekilmedi anlamış da değilim doğrusu.. yazarı da çok sevdim. psikoz diye bir kitabı daha basılmış türkiyede. en kısa zamanda muhakkak onu da okuyacağım.

Gönül Kitaplığım 
05 Ara 2016, Kitabı okudu, Beğendi, 10/10 puan

Uzun süre peşinden koşmuştum. Kitapla bütünleşiyor, içinde yaşıyorsunuz bitirene kadar. Film izler gibi hissediyorsun. Merak uyandıran soru işaretleriyle ilerliyorsun soluk soluğa. Tavsiye ediyorum dediklerimin arasında yerini aldı.

Elif Küçükler 
11 Tem 2016, Kitabı okudu, 3 günde, Beğendi, 10/10 puan

Baştan sona kadar çok akıcı bir kitaptı, okurken merakım hiç azalmadı kendimi zor tuttum son sayfaya bakmamak için ki şimdiye kadar hiçbir kitapta böyle bir şey yapmış değilim, neyse okumak isteyenlere tavsiye ederim...

Kitaptan 1 Alıntı