Yürüyen Ölüler: İsyan Acımasız Bir Varolma Savaşı

7,7/10  (16 Oy) · 
28 okunma  · 
12 beğeni  · 
1.013 gösterim
Zombi vebası, yaşayanlarla ölüleri birbirlerine karşı bir savaşa sokarak Atlanta'nın banliyölerine ansızın korku salmaya başlamıştı. Toplu bir göçün ortasında kalan Lilly Caul, derme çatma kamplar ve yıkık dökük barınaklarda hayatta kalmaya çalışıyordu. Ama ısırganların sayısı günden güne artıyordu. Onların vahşiliğini, ete susamışlığını her an yakasında hisseden ve korkuyla taş kesilen Lilly, bir zamanlar Woodbury olarak bilinen, duvarlarla çevrili bir kasabaya sığınarak merhametli insanların eline bıraktı kendini.

Başta Woodbury mükemmel bir sığınak gibi görünüyordu. Orayı işgal edenler, hizmet karşılığında yiyecek veriyorlardı. İnsanların başlarını sokacakları bir evleri vardı. Hem barikat da günden güne genişliyor, güçleniyordu. En iyi yanıysa, kendini lider ilan etmiş, Philip Blake adındaki gizemli bir adam, herkesi hizaya sokuyordu. Ama Lilly, her şeyin göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başladı... Son zamanlarda kendine Vali demeye başlayan Blake'in kanun ve düzenle ilgili tuhaf fikirleri vardı.

Sonunda bir grup isyancıyla birlikte Lilly, Vali'nin saltanatına meydan okuyarak kargaşa ve felakete sebep olacak Pandora'nın Kutusu'nu açtı...
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Temmuz 2013
 • Sayfa Sayısı:
  464
 • ISBN:
  9786054751402
 • Orijinal Adı:
  The Walking Dead: The Road To Woodbury
 • Çeviri:
  Hanife Kılıç
 • Yayınevi:
  Arunas Yayıncılık
 • Kitabın Türü:
fazilet özdiker 
01 Ara 2016, Kitabı okudu, Beğendi, 9/10 puan

Serinin ilk kitabını da okudum. Ikinci kitaptaki ana karakter bu kez "Lily". Kitap sanki birinciye göre daha yavandı. Birinci kitaptaki heyecanı Isyan'da bulamadım diyebilirim. Ben diziyi de sürekli takip ettiğim için mi bilmem kitabın ikincisinde bir şeylerin havada kaldığını düşünüyorum. Ancak tabi ki seriyi okumak isteyenler için güzel bir kitap.

Serra Eryeşil 
 21 Haz 2016, Kitabı okumayı düşünüyor, Beğendi, Puan vermedi

Serinin ilk kitabını okumuştum ve bayılmıştım.. İkinci kitabını okumayı sabırsızlıkla bekliyorum. Dizisinde muhteşem, kitabıda. Umarım ilk kitaptaki karakter lerin aynısı yer almaz içeriğinde.

Yusuf Kaşıkırık 
10 Oca 20:59, Kitabı okudu, Beğendi, 8/10 puan

İlk kitaba göre çok ama çok daha iyi bir kitap isyan.Başlarda kitap biraz sıksada valinin ortaya çıkmasından itibaren kitap sizi içine çekiyor.Başarılı

Kitaptan 3 Alıntı