Yüzyılın Fırtınası

8,8/10  (12 Oy) · 
57 okunma  · 
11 beğeni  · 
862 gösterim
Little Tall Adası sakinleri, kuzeydoğudan esen korkunç fırtınaya defalarca maruz kalmıştı ama bu sefer durum çok farklıydı çünkü fırtına, beraberinde çok daha kötü bir şeyi de getirmişti.


Adaya ilk kar taneleri düşerken, yaşlı Martha Clarendon kelimelerle anlatılamayacak kadar korkunç bir şekilde öldü. Bu ölümün sorumlusu Andre Linoge’ydi...
Ve kendisini yakalamaya geleceklerini bildiği halde, gümüş kurt başlı bastonuyla Martha’nın koltuğunda
oturmuş bekliyordu.


Ada sakinlerini birbirleriyle, en kötüsü de kendi kendileriyle karşı karşıya getiren bu zihin okuyucu şeytani adam, kısa sürede tam bir kâbus haline geldi. İğrenç sırların kanlı işaretlerle, büyünün ölümcül gerçeklerle iç içe geçtiği ve çocukların bile ölümü enselerinde hissettiği bu kâbustan kurtulabilmenin ise yalnızca tek bir yolu vardı. Linoge de onu öneriyordu zaten: “Bana istediğimi verin, gideyim!”
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2017
 • Sayfa Sayısı:
  520
 • ISBN:
  9789751037206
 • Yayınevi:
  Sayfa 6 Yayınları
 • Kitabın Türü:
Kenan AYDIN 
11 Oca 11:22 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Usta yazar Cok Mükemmel Bir Karışımı Kalemine Almış Diyebilirim.Çünkü Kitabı Hayranlıkla okurken okuduğum Kitapmı? Seneryomu? diye inanın Kendimle Dalga geçiyordum.Hiç Bir Ayrıntıda ödün vermemiş.Her Konunun en Derinlerine kadar ilerlemiş.Herkeze Tavsiye Ederim...

Zeynep 
24 Eyl 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Kesinlikle harika bir kitap. Kitabı okuduktan bir kaç sene sonra filmi de izledim. Filmi de gayet etkileyiciydi. Başarılı buldum. O kliseyi güzel canlandırdıklarını düşünüyorum.

Hakan Uzun 
18 Haz 2016 · Kitabı okudu · 24 günde · 10/10 puan

Stephen King hayranı olmamı sağlayan kitaptır bu. Aslında kitap bir roman gibi değil, senaryo gibi yazılmış durumda. Oldukça soğuk ve karlı bir kasabaya gelen doğaüstü bir kötü abimizin(Linoge) istediğini almak için yaptıklarını içeriyor. Zaten kitabın ana konusu 'İstediğimi verin gideyim.' diyen bir adet devil's imp. desek yanlış bir şey demiş olmayız. Sürükleyici bir eser. Ne istediğini gerçekten merak ediyorsunuz. :)

Kitaptan 2 Alıntı

Kenan AYDIN 
11 Oca 11:48 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Ben onu bir Tv senaryosu şeklinde yazdım,çünkü öyle yazılmak istiyordu...

Yüzyılın Fırtınası, Stephen KingYüzyılın Fırtınası, Stephen King
Kenan AYDIN 
11 Oca 11:47 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

İnsanlar bana filmleri düşünerek mi yazdığımı sorunca hakarete uğramış gibi olurum.

Yüzyılın Fırtınası, Stephen KingYüzyılın Fırtınası, Stephen King