1000Kitap geliştirmeleri
Sitenize sonradan katılan biri olarak daha önce okuduğum kitapları hatırlama sırama göre oluşturdum. Ama sanal kütüphaneme baktığımda kitapların sıralamaları gözümü tırmalıyor ve seriler birbirinden ayrı yerlerde duruyor. Rica etsem bununla ilgili bir iyileştirme yapabilir misiniz?? Mesela okuduğumuz kitapların sıralarını eklemeden sonra aşağı veya yukarı kendimiz taşıyabilsek çok iyi olur diye düşünüyorum.

İyi geceler sevgili okurlar. Gönderi altındaki yorumlar ve kitap incelemeleri için de şikayet sistemimiz etkinleştirildi. Topluluk Kuralları sayfasından -ki kendileri şurada ikamet eder: https://1000kitap.com/ToplulukKurallari - incelemelerin ve gönderi altındaki yorumların hangi nedenlerle şikayet edilebileceğini görebilirsiniz.

Ayrıca "Yorumlar" bölümünün adı "Kitap İncelemeleri" olarak değiştirildi. Dünün En'lerinde de artık "Dünün En Beğenilen Yorumları" değil "Dünün En Beğenilen Kitap İncelemeleri" yer alacak. Yakında açıklayacağımız puan tablosunda sizlerin de göreceği üzere şu anda en çok okur puanı getiren içerik kitap incelemeleri olmaktadır. Bunu da belirtmiş olalım. :)

(Şikayet sistemi 1000Kitap'ın açıldığından beri en önemli geliştirmelerinden biriydi. Bu akşam itibariyle sistem tamamlandı diyebiliriz. Hızlı bir şekilde diğer geliştirmeleri etkinleştirmeye çalışacağız. Bizi takipte kalınız. Tekrar iyi geceler, iyi okumalar.)

düzeltme: imla