Giriş Yap
Bahar Okuyor...
@Alametifaikaa
''İster 20 ister 80 yaşında olsun, öğrenmeyi bırakan kişi yaşlıdır. Öğrenmeyi sürdürense daima genç kalır.Hayattaki en önemli şey, kafanızın genç kalmasını sağlamaktır...'' Henry Ford
Okuyor
764 okur puanı
09 May 2017 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
Sabitlenmiş gönderi
Toplumumuzada insanların çoğu İslam inancında olduğunu söyler ancak şunu unutur: Peygamberimiz Hz. Muhammed’e bile yalnızca “tebliğ” görevi verilmiştir. Hiç kimseyi ikna etmek zorunda değilsin diye ayet inmiştir. İnsanları değiştirmek, onların hayatlarına yön vermek doğrudan Allah’ın işidir. Allah, insanlara “cüzi” de olsa bir irade vermiş ve seçenekler sunmuştur. O halde siz başkalarını değiştirmeğe, onların hayat yoluna müdahale etmeye kalkışmayın. Bunun yerine davranışlarınızla örnek olup yardım isterlerse ve elinizden geliyorsa, imkanınız kadarıyla yardım edin.
356 syf.
·
15 günde okudu
·
Puan vermedi
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Ruh dünyasındaki ruhsal hayatları ve gezegenlerdeki fiziksel varoluşları hakkında bilinçli bilgi bu insanlara güçlü bir yön duygusu ve yaşam için enerji verir.
Ruhların ölüm zamanından bir sonraki bedenlenmelerine kadar yaptığı yolculuklarla ilgili bilgiler on yıllık bir deney birikiminin sonucunda toplanmıştır
Bu kitabın amacı deneklerimin geçmiş hayatlarını konu almak değil, daha çok onların ruh dünyasındaki deneyimlerini bu hayatlarla bağlantılarını da ortaya koyan şekilde belgelemektir.
Dindar bir insan değilim, fakat ölümden sonra gittiğimiz yerin düzeni ve yönetimi olan bir yer olduğunu gördüm ve yaşam ve yaşam sonrası için büyük bir planın var olduğunu takdir edebildiğim bir noktaya ulaştım.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
434
4.337 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.17