Giriş Yap
Aliekber
@Aliekbr1903
Sabitlenmiş gönderi
ama biz hep aynı coşkuyla yineliyorduk sevdamızı "Yaşasın halklar kahrolsun faşizm!"
Ahmet Telli
Sayfa 13 - YANGIN YILLARI
12
Tamer'i merak eden 1000K dostları
Tamerika
Tamerika
kardeşim iyi merak etmeyin, büyük bir ihtimalle şarj sorunu vardır. İlk günden beri iletişim halindeyiz, afad çadırlarında kalıyordu. Bu gün akşam İzmire dönecekti, en son dün gece görüştüm kendisiyle bugün ulaşamadım.
2
Güzelim Malatyadan son durum bu ve benzeri, şehir malesef yerle bir. İnsanlar zor durumda ve yardıma muhtaç. Yüreği güzel dostlar elinizden ne geliyorsa yardımda bulunun lütfen, özellikle battaniye, ve gıdaya ve çocuklar için özellikle mont ve kışlık bot, ayakkabı ihtiyacı var. Özelden mesaj atan merak eden dostlar ben iyiyim alanda görevliyim mesajlarıniza dönemiyorum. Allah hepinizden razı olsun.
9
#Malatya
Ağlayacak, kızacak, anlatılamayacak o kadar şey yaşadım ki bu son 22 saatte. İnsanın en güçsüz anı çaresiz kaldığı an'larmış. Bir de güzel arkadaşlar, dostlar ve hiç tanımadığım insanlar var arayıp soran, mesaj atan yapabileceğim bir şey var mı diyen bu büyük felaketin içinde bu soğukta yüreğimi ısıtan iyiki varsınız. 😔
İkinci büyük bir deprem daha oldu yıkıp geçiyor. Ailem ve ben iyiyiz. Merak eden arkadaşlar Allah razı olsun. Tek tek cevap veremiyorum.
Merkez üssü Pazarcık olan 7.4 şiddetinde büyük bir deprem oldu. K.Maraş Malatya, Adıyamanda bir çok yıkılan binalar var. Hisseden herkese çok geçmiş olsun. İnşallah can kaybı olmaz.
234729
7,3bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.