Titanın laneti
mesaj-gonder
coklupaylas
ucnokta_yatay-1
TAKİP ET
Titanın laneti
@Anabethh
Asılhan de.
v3_profil_bos
27 okur puanı
gecmis
06 Haz 2018 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
352 syf.
Bu seri bana neyi hatırlatıyor neyi hatırlatıyor derken buldum. Jennifer L Armentrout’un Karanlık Elementler serisiymiş. O seriyi okuduktan sonra buna tekrar döndüm yarı iblis, cehennemi yönetme meselesi vs neredeyse aynı. Ama burada o seride aldığım keyifi almadım. Yazarın dili daha amatör geldi. Son kitaptan alıntılara baktım yazarın dili gelişmiş gibi ama devamını okumayı düşünmüyorum.
kamera
Hilekar
yildiz
7.3/10 · 1.211 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
428 syf.
Kitabı ikinci okuyuşum. İlki sınav dönemine denk gelmişti pek bir şey anlamamıştım. Şimdi daha iyi oturdu Gençlik türünde güzel bir kitaptı edebi değeri var mı? Yok zaten sadece edebi değer için kitap okusam hayattan zevk almayı kenara bırakmam gerekir. Pandeminin ortasında gram yaşama zevkim kalmamış kitaplarda bari biraz relax olalım. Yazarın melez sözleşmeleri serisine başlayacaktım aslında (selam pjo fanları selam yunan mitolojisi) ama baskısı bitmiş. İkinci el sipariş ettim yakında gelecek inşallah. O sırada bunu yine pdf den okumak zorunda kaldım (baskısı yok ne yapalım bu seriyi feda edilebilir buldum, kapaklar ve isimler çok saçma geldi orijinali böyle saçma değil teşekkürler dex kimi öptüğümüze dikkat ederiz bunu kapağa yazmak zorunda değildin) Ama neyse ki içerik kapak ve adı kadar saçma değil. Bazı ergence yerleri olsa da sürükleyi ve eğlenceliydi. Başladığım gibi bitirdim. Roth karakterini özellikle sevdim. Layla’nın yarı iblis yarı muhafız olması, Cehennem’in veliahtı Roth, Zayne arasında diyaloglar keyifliydi.
kamera
Kimi Öptüğüne Dikkat Et!
yildiz
8.3/10 · 529 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
376 syf.
Klasik çirkin ördek yavrusu ve güzel ve çirkin masalının dandik uyarlaması. Ya bir şeyi merak ediyorum, (kitapta yazana göre) oğlan çirkinleşirken kız güzelleşti ve oğlan çirkinleştiği halde kız onu kabul etti hani. (ve kız güzelleştiğinin farkında değil, dikkatinizi çekerim hala ben çirkinim hiçbir şeye layık değilim kafasıyla oğlana hala aşık) Aynı şeyin tam tersi olsaydı? Erkek yakışıklı olsaydı ve kız çirkinleşseydi erkek kıza bakar mıydı? Bu tarz kitaplarda neden hep illa kız çok güzel olmak zorunda? Niye hep güzeli erkekler hak ediyor? Ben çıldırıyorum bu konuda kimse kusura bakmasın. Oğlanın kızın gerçekten farkına varması ve onu sevmesi için kendinin dağılması ve kızın kuğuya dönüşmesi mi gerekti? Çilli, gözlüklü toplumun salak standartlarına göre ‘’çirkin” bir kız güzel olamaz mı? Sevilemez mi? Bu kitabın neresine ayılıp bayıldı herkes anlamadım. Özgün bile değil. Beastly filminin fantastik olmayan dramatik versiyonu işte. Toplumun standartlarına uyma zorunluluğu sadece kızlara zorunlu galiba. Filmde de kız güzeldi çünkü.
kamera
Tersyüz
kamera
Amy Harmon
ucnokta_yatay-1
yildiz
8.6/10 · 1.536 okunma
alinti_ekle-2
Okuyacaklarıma Ekle
21 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
;